PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104488}
6,7 3 279
ocen
6,7 10 1 3279
Lody na patyku 4: Polowanie na zające
powrót do forum filmu Lody na patyku 4: Polowanie na zające

Rewelacyjny seans. Już trzecia część dostarczyła mi wile śmiechu, ale ta odsłona to po prostu mistrzostwo. Rewelacyjny klimat wojska, surowego kaprala oraz całej tej otoczki koszar. To połączenie erotyka, komedii oraz akademii policyjnej w jednym. Jak na razie najśmieszniejsza opowieść biorąc pod uwagę pierwsze cztery. Warto zaznaczyć, że czwarta część Lody na Patyku 4 Polowanie na zające posiada bezpośrednią kontynuację opowieści w wojskowych koszarach pt.: Lody na Patyku Polowanie na Zające 2-Prywatne Manewry [jest do II część serii 4]. Na kasetach oraz płytach DvD oznaczyli to 4a, oraz 4b dlatego należy pamiętać, aby po obejrzeniu Polowania na zające nadrobić jej bezpośredni sequel a dopiero potem zabrać się za Lody na Patyku 5. Generalnie jest to jedna z bardziej ocenzurowanych odsłon całego uniwersum. Natknąłem się na wiele kopii z uciętym początkiem filmu. Seans powinien mieć [1h oraz 35min] a film trwał np.: [1h, oraz 12min]. Z filmu usunięta została początkowa scena będąca flagowym elementem Lodów na Patyku. Chłopaki podczas ostatniego wieczoru na wolności przed wojskiem znajdują się na tarasach w pewnym barze. Udaje się im wypatrzeć piękną Ewę, której mąż zalał się w trupa. Nasi bohaterowie postanawiają wykorzystać okazję i eskortują małżeństwo do ich mieszkania. Według planu cała trójka miała się zabawić z piękna Ewą, podczas gdy jej mąż leżał zalany w trupa na kanapie. Niestety plan trafia szlag i zalicza tylko Boby. Ja zwykle wszystko sypie się, gdy do akcji wkracza Huey. Następnie mamy jeszcze scenę pobudki w domu Benjiego oraz zapisy przy autokarach do koszar. Ucięte kopie nie zawierają tych scen, a film rozpoczyna się zbiórką w jednostce wojskowej. Warto zwrócić na to uwagę, jeśli będziecie chcieli sobie nadrobić tę część. Następnie rozpoczyna się już seria śmiechu. Poznajemy komicznego sierżanta Ramireza, który oczywiście miał być surowy, jednak chłopaki szybko rozszyfrowują jego skłonności do kobiet oraz alkoholu. To, co w tej części odwala Huey to jest po prostu mistrzostwo świata. Benji po raz kolejny się zakochuje tym razem w pięknej Rene. Poznają się oczywiście w wojsku, gdyż jest tam również oddział żeński dowodzony przez gorylicę, którą ma chrapkę na sierżanta Ramireza. Jest sporo mocnych akcji takich jak udawanie pary homoseksualnej, aby dostać przepustkę, przebieranie się za żeński tercet i występ na estradzie czy też wymykanie się z jednostki w mundurach sierżantów oraz zakradanie się do dziewczyn z kompanii. Bawiłem się świetnie. Oczywiście nie może zabraknąć mojego rankingu dziewczyn, także lecimy:

Rene (dziewczyna, w której zakochuje się Benji) - 8/10

Pielęgniarka w koszarach 8/10

Eva (żonata Niemka, którą chcieli zaliczyć nasi bohaterowie na starcie filmu) -8/10

Niestety ta część nie miała aż tylu kandydatek, ale biorąc pod uwagę fakt, iż nasi ulubieńcy trafili do wojska, dostaliśmy trzy naprawdę mocne zestawienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones