PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104488}
6,7 3 282
oceny
6,7 10 1 3282
Lody na patyku 4: Polowanie na zające
powrót do forum filmu Lody na patyku 4: Polowanie na zające

Mimo iż to już 4 część to nadal jest taka świeża i jednocześnie bardzo śmieszna. Akcja w filmach posuwa się do przodu o ile w częściach 1-3 byli uczniami, tak teraz po szkole idą do wojska.

Jest kilka akcji, które zasługują na sporą uwagę, aczkolwiek 2 i 3 wydają mi się ciut lepsze.

ocenił(a) film na 8
tajniak13

Dla mnie z całej serii właśnie część czwarta jest tą najlepszą.

ocenił(a) film na 10
Bishvilcha

Wiesz dla mnie części 1-5 to prawdziwy majstersztyk. Od 6 jest nieco słabiej, 4b też niezła, ale odstaje nieco od 1-5. Szóstka słabsza, bo nie ma jednego z głównych bohaterów. W siódemce użyto zbyt nowoczesnego soundtracku i nie ma klimatu. W 8 części trochę scenariusz niezbyt, ale 9 mi się całkiem podobała pomimo tego, że grali inni aktorzy.

ocenił(a) film na 8
tajniak13

W sumie to mogłabym się z Tobą zgodzić, właśnie na tę dobrą pierwszą piątkę!

ocenił(a) film na 7
tajniak13

Strasznie mi się podobają te części fajni chłopacy i ich przyjaźń , ale chyba najlepsze to stosunki Benjego z matką i Hiui obrywający za wszystkich doprowadzają mnie do zastrzyku pozytywnej dawki na cały dzień. Super film

TrefnaPanna

Huey, nie Hiui ;) nie zapominaj też o fajtłapowatym sierżancie Ramidzie i jego puszystej lubej xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones