PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104488}
6,7 3 282
oceny
6,7 10 1 3282
Lody na patyku 4: Polowanie na zające
powrót do forum filmu Lody na patyku 4: Polowanie na zające

lody na patyku

użytkownik usunięty

bardzo chciałbym znależć wszystkie odcinki z tej serii.jeżeli wiesz jak można je zdobyć to prosze daj znać.

użytkownik usunięty

Cześć. Bardzo zainteresowała mnie seria "Lodów na patyku" i czy miałbyś jakieś odcinki? Jeśli tak to skąd mógłbym je ściągnąć? Jeśli możesz to powiadom mnie na gg. Mój numer gg 3689895 lub na pawelmal1@wp.pl. Z góry dziękuję.Paweł

użytkownik usunięty

jezeli byś już miał
lody na patyku to wez daj znac na muj e-meildaniel_82_82@o2.pl
albo daj str skąd mozna by byłogościągnąć

użytkownik usunięty

podobnie jak i ty szukam wszystkich czesci lodow na patyku.bardzo bylbym zainteresowany,skad mozna go sciagnac.próbowalem go znalezc na dc++.ale tam nic takiego nie ma.z kolei na stronach z napisami nie ma nawet wzmianki.porazka.

użytkownik usunięty

hej
mam filmy LODY NA PATYKU - tylko nie mam napisow- czy znasz kogos kto by chcial sie tego podjac- jez. niemiecki ? moj gg- 291381 antec@ixds.p.lodz.pl antec@wp.pl

użytkownik usunięty

tak się składa że ja odnalazłem trzecią część i dwie czwarte z dabingiem /to były jeszcze początki video/są one w VHS ale słabe kopie postaram się zgrać na vcd i się odezwę
miodzio

pracuję nad napisami do tego filmu , wiecej o tym umieściłem na http://napisy.org/forum/showthread.php?t=23737 [napisy.org/forum/showth ...] , informacje o posiadanych wersjach można podać tam lub wysłać na maila ksin30lodz@interia.pl , jest to ważna przy opracowaniu synchro do filmu, pozdrawiam

Ksin

dla poszukujących tego filmu : ta cześć jest dość łatwo dostępna na kazaa pod tytułem Eskimo Limon 4 - Sapihes, wersja językowa hebrajska, pozdrawiam

Wszystkie części są dostępne na TNP. Tyle tylko, że napisy są w sieci do części 1 i 4.

skrzyna77

Mam całą serię z lektorem DD 2.0 oraz Menu na DVD.
Jakby ktos chciał się wymienic, to pisać na gg - 6869374

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones