PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 495
ocen
7,6 10 1 170495
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

IMDB - 9,6
Rotten Tomatoes - 96%
Metacritic - 73%

Gimbweb - 8,1 , a do 3 marca zapewne spadnie poniżej 7,0 :D
11 głosów chłopców, którzy właśnie wrócili po ciężkiej kartkówce z przyrody i muszą wyładować frustrację gdyż życie wymaga od nich zbyt wiele. Na szczęście mają internet.

Trzymacie poziom widzę.

mejki

Średnia 9,6... przy liczbie 992 głosów, z czego większość (niemal wszystkie) dziesiątek jest od fanboyów, którzy nawet nie oglądali filmu.

ocenił(a) film na 9
placzliberalow

Na Gimbwebie za to sami kinomaniacy, którzy specjalnie lecą za granicę i nocują pod kinami żeby być pierwszymi na sali :D

mejki

Rozumiem, że dla ciebie redakcja, która faktycznie obejrzała ten film na MFF w Berlinie to gimbaza, a oceny zaślepionych fanbojów na IMDb to "jedyna, słuszna" opinia.

ocenił(a) film na 9
mejki

Sam tutaj jesteś :)

ocenił(a) film na 8
mejki

Na RT nie liczy się raczej jak już % pozytywnych opinii, ale średnia z ich ocen, a ona wynosi ona 8,2 aktualnie. No masz. Prawie tyle ile na tym gimbaziarskim filmwebowym portalu. 11 głosów- kilka z redakcji i sam znam dodatkowo 2 osoby, które były na pokazie w Berlinie.

Suaby trolling.

ocenił(a) film na 10
mejki

Najwyżej oceniany film na filmwebie nie ma nawet 9.0, a ty chcesz żeby Logan, którego prawie nikt nie widział miał jakieś 9,6?

mejki

Przecież właśnie opisałeś target tego filmu - "chłopców, którzy właśnie wrócili po ciężkiej kartkówce z przyrody i muszą wyładować frustrację gdyż życie wymaga od nich zbyt wiele. ". Dzieciaki uwielbiają komiksy.

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

Coś mało jak widać wiesz o komiksach

mistrz_sheldon

Zaprzeczysz, że dzieciaki uwielbiają komiksy?

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

Dzieciaki uwielbiają też filmy i co pokażesz im takie Lśnienie albo Zombie express

mistrz_sheldon

Vomit gore trilogy pokażę zawsze.

mistrz_sheldon

Wątpię by dzieciaki potrafiły wysiedzieć na takim Lśnieniu. Ja się na nim świetnie bawiłem, mając wówczas 11 lat. Niestety nie każdy jest mną...

Daj dzieciakowi komiks to możesz być niemal pewny, że dostanie ślinotoku. Bo wartka akcja, bo superbohaterowie, bo biją po ryjach. Podjarka!

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

Komiksy jak filmy mają wiele gatunków, nie każdy komiks to superbohaterowie

ocenił(a) film na 9
tearofmankind

Dzieciaki uwielbiają komiksy, jednak w tym wypadku to nie oni są targetem filmu. Jest on bardziej skierowany do dorosłych odbiorców (patrząc na samą kategorię).

ocenił(a) film na 9
mejki

Ja mam 28 lat kolego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones