PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 495
ocen
7,6 10 1 170495
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Oglądając zwiastun miałam przeczucie, że będzie to nudny film zupełnie nie pasujący do universum marvela i nie pomyliłam się. Całe ponad 2h zmagań utykającego, schorowanego i uzależnionego od alkoholu mutanta oraz dywagacja o przemijaniu i inne pierdoły. Jakbym chciała dramat to bym się na dramat wybrała. Nie mieli kompletnie pomysłu jak zakończyć wątki dwóch najważniejszych postaci i wymyślili ten badziew. Szkoda czasu i kasy na bilet.

ocenił(a) film na 9
kahuko

Skisłem

kahuko

Jak ma pasować do uniwersum kinowego Marvela, jak nie ma nic z nim wspólnego? To film Fox!

No i najpierw mamy w tytule "Totalne rozczarowanie" a potem "Oglądając zwiastun miałam przeczucie, że będzie to nudny film". Polecam sprawdzić co oznacza słowo rozczarowanie. Jeśli oczekujesz nudnego filmu i taki otrzymujesz nie możesz napisać, że jesteś rozczarowana...

_Zero_

ale poza tym wiesz, że świat nie ogranicza się tylko do ciebie i gdzieś tam po świecie chodzą ludzie, którzy nie koniecznie podzielają twoje opinie w kwestiach filmów i nie tylko?! Możecie się zachwycać nad tym badziewiem ile chcecie połowa ludzi na seansie wyszła z sali i nie wróciła więc zdaje się, że nie wszyscy zachwycają się Loganem. Nakręcili kaszanę i nic tego nie zmieni w mojej opinii reszta może się zachwycać nie interesuje mnie to. "Jak ma pasować do uniwersum kinowego Marvela, jak nie ma nic z nim wspólnego? To film Fox!" i właśnie dlatego film ten jest nudny i w ogóle nie trzyma się kupy. Poza tym to tylko jedno z dwóch zakończeń na nieszczęście wybrano to gorsze.

kahuko

Wybacz, ale nie umiesz w ogóle czytać ze zrozumieniem... Nie chodzi mi o to, że masz inną opinię na temat filmu. Ja rozumiem, że każdy ma inny gust. Chodzi o to, że nie można być rozczarowanym filmem mając bardzo niskie oczekiwania. Bo wtedy film po prostu spełni te oczekiwania. Oczekiwałaś nudnego filmu i nudny dostałaś (według Ciebie oczywiście) więc gdzie tu rozczarowanie? Sprawdź proszę w słowniku definicję słowa rozczarowanie.

Mam nadzieję, że teraz zrozumiesz, bo trzeci raz nie chce mi się tłumaczyć...

_Zero_

zero serio daj sobie na wstrzymanie z tym rozczarowaniem bo nie wnosi to nic do meritum sprawy, że film jest słaby. No chyba, że należysz do tych samozwańczych terrorystów językowych, który przyczepia się o wszystko do wszystkich. Daj sobie spokój.

ocenił(a) film na 10
kahuko

Obraz był doskonały w kaźdym calu, jedynym filmem który zrobił na mnie podobne wrażenie był Mroczny Rycerz(oczywiście mowa o Cbm).
A i to nie jest tylko moja opinia, film jest fantastycznie przyjęty przez odbiorców na całym świecie.

ocenił(a) film na 8
Kruchy_serious

Zgadzam się w pełni. To że film nie jest zrobiony o superbohaterze biegającym w piżamie i jest filmem poważnym działa na +. Niestety dla niektórych "odbiorców" jest chałą, bo nie ma w nim bum, happy endu i szczęścia.

ocenił(a) film na 10
nano50

Najgorsze jest to, że zagorzali krytycy Tego filmu nie podają żadnych racjonalnych argumentów. Oglądałem już dwa razy i jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak przy okazji, momentami film był prawdziwie śmieszny bez wymuszonych żartów jak w innych podobnych produkcjach.

Tak jeszcze dodam opinie o Pierce'u. Ta postać była napisana jak każdy typowy bad w filmach z Marvela. Ale Boyd zagrał fantastycznie, miał w sobie to coś. Tutaj po prostu działał każdy najmniejszy element.

Kruchy_serious

to podaj racjonalne argumenty za tym, że film jest takim arcydziełem jak pieją niektórzy.

ocenił(a) film na 9
kahuko

ale poza tym wiesz, że świat nie ogranicza się tylko do ciebie i gdzieś tam po świecie chodzą ludzie, którzy nie koniecznie podzielają twoje opinie w kwestiach filmów i nie tylko?!

ocenił(a) film na 9
kahuko

Wiesz, że superbohaterowie to przede wszystkim ludzie, często tragicznie doświadczeni przez życie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones