PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713552}
7,6 170 342
oceny
7,6 10 1 170342
7,2 40
ocen krytyków
Logan: Wolverine
powrót do forum filmu Logan: Wolverine

Film jest OK. Dla mnie mocne 6/10.
Ale dużo bardziej mogę polecić First Class i Days of Future Past.
Na pewno bardzo dobre zdjęcia i reżyseria. Ale sama fabuła... jak dla mnie... może trochę... za prosta? zbyt przewidywalna?

Kaiser_3

Fabuła za prosta i przewidywalna, a polecasz First Class?

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 9
Jokerooo123

Prostota jest fajna

Kaiser_3

Znasz się na filmach i komiksach tak, jak ja na robieniu na drutach, czytaj w ogóle...:-) Poza tym dając ocenę sześć, czytaj niezły, takiemu gniotowi jak "Nowy początek", sam sobie strzeliłeś w kolano...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Polecam lustro. Tam znajdziesz swój ideał.
Gust to nie jest kwestia znawstwa

Kaiser_3

Gust albo się ma, albo nie i tyle w temacie ode mnie...:O "Pierwsza klasa" i "Przyszłość, która nadejdzie", to najlepsze do momentu "Logana", filmowe adaptacje X-Menów, ale są co najwyżej dobre i tyle...:P Od siebie polecam przeczytanie komiksu "Old Man Logan", może wtedy załapiesz klimat filmu i to o co w nim naprawdę chodziło...:*

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Przeczytam w wolnej chwili. Komiksy czytałem jako dziecko. Sentyment pozostał. Co do gustu - jestem przekonany, że nie masz racji. Nawet najbliższa mi osoba ma czasem inny gust niż ja. To wtedy nie ma gustu? ;) pozdrawiam

Kaiser_3

Moja żona nie ma gustu filmowego i muzycznego, albo ma lekko mówiąc nijaki, ale dalej ją kocham...:-( Ja czytam od 9 roku życia komiksy, a mam ponad 35 lat, oczywiście dla dorosłych, takim jest właśnie "Old Man Logan"...:-)

ocenił(a) film na 10
Kaiser_3

Podejrzewam, że za mało kolorowych mutantow jak dla Ciebie.

ocenił(a) film na 6
sebo8110

Widzę, że kolejny kolega, który ciężko znosi odmienność zdania u innych.
Różne rzeczy możesz sobie podejrzewać i wymyślać, żeby sobie mnie zaszufladkować - ale po co?
Po prostu się różnimy w ocenie co do tego filmu.
Moonlight obydwaj oceniliśmy na 7/10. Incepcji ja dałem 9/10, a Ty tylko 6/10.
Zniesiemy to jakoś czy będziemy musieli się spotkać i jednego z nas wyeliminować?
;) żartuję

ocenił(a) film na 7
Kaiser_3

Owszem, mògł być najlepszy, zabrakło Mangoldowi konsekwencji, ale i tak gratki dla Hugh za rolę a Jamesowi za piaszczystą konwencję.

ocenił(a) film na 5
Kaiser_3

zgadzam się... film nierówny, jedynie sceny walk takie jak być powinny - bez cenzurowania
gra aktorska dziewczynki-mutantki beznadziejna - Dakotą Fanning to ona nie jest...
cała fabuła jakaś taka mało interesująca (na przykład, nie wiadomo co stało się z resztą mutantów - gdzie Storm, Cyclope, Mystique, itp.)
kilka osób ziewało na sali kinowej (w tym ja:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones