PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775951}
6,4 12 740
ocen
6,4 10 1 12740
6,3 13
ocen krytyków
Logan Lucky
powrót do forum filmu Logan Lucky

Niby wszystko jest na swoim miejscu, ale niestety zabraklo glownego-najwazniejszego elementu gatunku heist movie - napiecia. Bohaterom w zasadzie od poczatku do konca wszystko idzie jak po maśle, sluzby porzadkowe tu praktycznie nie istnieja lub sa zajete swoimi sprawami, ani przez chwile nie jestesmy zaniepokojeni tym ze cos mogloby potoczyc sie zle i zepsuc caly misternie uknuty plan.

Swoja droga ciekawe ze glowny bohater w ostatecznym rozrachunku -choc nic na to wczesniej nie wskazywalo (chocby brak doswiadczenia w tej "dziedzinie") okazuje sie byc przestepczym super mastermindem - czyzby amatorska gra w futbol amerykanski go tego nauczyla? ;)

miko1980

Ale czemuy niby mialo by byc w filmie wszystko na nie , prEciez moze byc sytuacja ze udal sie plan idealny i wszystko wyjdzie na korzysc przestepcow. I teoretycznie mieli momentami pproblemy niewielkie a na koncu teoretycznie prywatne sledztwo pani agentki, gdzie gdyybb byl ciag dalszy mogla by odkryc i ich zlapac majac dowody. Tenfilm mial byc taki i tyle i nie ma co mowic ze za dobrze im wszystko idzie.

ocenił(a) film na 8
miko1980

Moim zdaniem jest to atutem tego filmu. Dwóch głąbów (de facto czterech, bo tylko Craig wydawał się mądry) okazuje się geniuszami przestępczości.

ocenił(a) film na 6
SurowyKrytykMichal

niestety nie tylko na filmwebie sie filmowi oberwalo ale rowniez i na imdb i RT, co nie zmienia faktu ze film nie jest wcale taki zly jakim go malują, mi sie nawet bardziej podobal od czerstwego (choc pieknego wizualnie) Altered Carbon w podobnie scifi klimacie

ocenił(a) film na 6
SurowyKrytykMichal

sory moja powyzsza wypowiedz tyczyla sie innego filmu

ocenił(a) film na 7
miko1980

a mnie się podobał pomimo jednostajnego tempa. wszystko idzie jak po maśle. i dobrze. idealny film na weekendowy wieczór :) dobrze zrobiony i nie przekombinowany. i co najważniejsze, ale trochę poboczne to fakt iż akcja nie dzieje się w californi czy innym nowym jorku tylko na "wsi" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones