PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400375}

Lokator

The Lodger
6,3 6 650
ocen
6,3 10 1 6650
Lokator
powrót do forum filmu Lokator

Śmieszą mnie te wszystkie komentarze użytkowników, którzy rzekomo od razu domyślili się kto jest mordercą. Fabuła jest tak poprowadzona, że pewności do końca nie ma, a i po zakończeniu filmu nie do końca jest to pewne.

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

Każda z przedstawionych osób była tak pokręcona, że w połowie filmu każdy mógł być potencjalnym mordercą.
Całkiem niezły film. Trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 6
anhp

niezły film zakonczenie zaskakujące spodziewąłem sie tego grubasa męza blondyny ze jest mordercą a tu sie okazało ze to blondyna mordowała ale jak ??? kilka razy było pokazane jak szedł gruby facet w płaszczu z nozem i to on mordował ????

ocenił(a) film na 9
konrii_2

Jak to blondyna ? przeciez wyraznie bylo pokazane na koncu ze to mentalista ^^

konrii_2

To lokator mordował ...

ocenił(a) film na 6
konrii_2

Jesteś opóźniony?

ocenił(a) film na 6
Pseudoautochton

Jest na maxa przewidywalny, nawet sam tytuł na to wskazuje... Na końcu przecież wyłożono jak na tacy, że to lokator, poszukiwał znów nowego lokum. Trzeba być ślepym, żeby tego nie dostrzec. Po prostu wmanewrował w swoją grę chorą psychicznie Ellen, której i tak nikt by nie uwierzył i rozkochał ją w sobie Jak wyobrażasz sobie, że szczupła, przestraszona, chora blondynka mordowała z zimną krwią i precyzją inne kobiety? Nawet by nie była w stanie ich unieść. Ludzie myślcie trochę...

Daję naciągane 7, tylko dlatego, że lubię filmy w tym klimacie i końcówka nawet, nawet. Dobry motyw ze schizofrenią.

ocenił(a) film na 7
emaja21

Tak ale do czasu koncowki nikt nie mogl byc pewien czy ten lokator naprawde istnial, czy byl tylko wytworem chorej wyobrazni. To powoduje ze ten film jest ciekawy. Daje 7/10

ocenił(a) film na 7
Snajper85AP

Wy na prawdę macie IQ na poziomie kalafiora? Przecież od początku było wiadomo kto jest mordercą tylko kwesta była czy da się złapać czy wybranie z tego... ale społeczeństwo na prawdę ;/

ocenił(a) film na 6
Pseudoautochton

Liczyłem na lepszy film, na o wiele lepszy film, ale nie każdy musi być dobry i nie chodzi mi, że był bardzo przewidywalny, ale także za całokrztałt. Wszyscy którzy nie wiedzieli kto jest zabójcą już nawet w połowie filmu to przepraszam, ale jego IQ jest bardzo małe. Obejrzałem go tylko i wyłącznie dla Baker'a :)

ocenił(a) film na 7
roonek10

Całokrztałt.... hmm...

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

dobry i ciekawy moja ocena 7 z 10

ocenił(a) film na 8
Pseudoautochton

Byłam od samego początku przekonana, że tytułowy bohater jest zabójcą, ale film ciekawie poprowadzony, motyw ze schizofrenią zdecydowanie na + :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones