PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99}
7,4 53 453
oceny
7,4 10 1 53453
6,3 13
ocen krytyków
Lolita
powrót do forum filmu Lolita

Film jak film. Całkiem dobry lecz zabrakło "tego czegoś". Myślę, że bardziej spodobałby mi się gdyby był obsadzony w "nowszych" czasach. Mnie osobiście bardzo denerwują historię osób zaślepionych kimś, które nie zważają na to, że dzięki tej osobie skończą jak kończą... Czasem irytowała mnie też gra Lolity, natomiast innym razem była bardzo dobra. Co do gry Jeromy'ego Ironsa oczywiście nie mam zarzutów. Muzyka bardzo dobra, zdjęcia również. Cały obraz określiłbym jako bardzo nierówny. Dla fanów! Moja ocena: 6/10.

P.S. Jeśli komuś się bardzo podobał polecam nowszy obraz pt. "Pułapka". Nieco mniej w nim romantyczności, a więcej thrillera, ale jest w podobnej konwencji :)

użytkownik usunięty
BlackMan_2

Jestem cierpliwa. Ubóstwiam dramaty, ubóstwiam takie historie (gdzie przez "takie" rozumiem dość kontrowersyjne). Początek był rewelacyjny i zbudował niesamowity klimat, który później niestety zburzono. Cały wątek Quiltyego w ogóle nie przypadł mi do gustu, abstrakcyjna końcówka (mam na myśli samogrające pianino i bańkę wypuszczoną z ust umarłego) i sentymentalna muzyka również. Co kto lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones