PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498798}

Londyński bulwar

London Boulevard
6,4 31 533
oceny
6,4 10 1 31533
5,6 5
ocen krytyków
Londyński bulwar
powrót do forum filmu Londyński bulwar

ludzie

ocenił(a) film na 7

Czy już każdy film musi być melodramatem, kryminałem albo komedią? Reżyser zdecydował się stworzyć eklektyczne dzieło i moim zdaniem wyszło, bo pomimo że wątków i postaci jest wiele to każdy jest mocny, klarowny i ciekawy mimo że żaden nie pozwala się bardzo detalicznie rozwinąć, film nie nudzi tak jak większość sztampowych amerykańskich produkcji tego rodzaju.

obrotowy

Problem w internecie jest taki, że osoby, które rozumieją i czerpią przyjemność (enjoy watching this kind of movies, good movies - I'm sorry polish is not my native language) nie udzielają się, nie oceniają ani nie komentują w serwisach internetowych. Wiele dobrych filmów jest ocenianie bardzo nisko, a z kolei filmy dla mas mają wysokie wyniki.

ocenił(a) film na 1
Ja6SKI

Ja mam jeszcze inne spostrzeżenie. Wiele ocen jest zawyżonych/zaniżonych, ponieważ komentujący nie przyznają się do własnego zdania, dlaczego? to już bardziej aspekt psychologiczny, ale zauważyłam u nas bardzo częste przypadki takiej nieszczerości, pozy, nie tylko w tej dziedzinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones