PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695696}

Londyn w ogniu

London Has Fallen
6,1 53 759
ocen
6,1 10 1 53759
4,5 6
ocen krytyków
Londyn w ogniu
powrót do forum filmu Londyn w ogniu

...To tylko kwestia czasu kiedy wysadzą jakiś stadion z tysiącami ludzi. Ale to będzie ten moment w którym europa wreszcie przejrzy na oczy i wywali afrykę z powrotem do afryki a bliski wschód tam gdzie jego miejsce ;]

ElTabasco

Tylko, że filmowi terroryści są przeważnie fajniejsi niż w rzeczywistości, mają jakieś swoje cele, np. zniszczenie światowego systemu bankowego, mają przeważnie charyzmatycznego przywódcę i są tajnymi organizacjami,o których mało kto wie, dopóki nie zaczną realizować swojego planu. No i to cywilizowani ludzie. A w rzeczywistości wszystko ogranicza się do fanatyzmu religijnego.

szkola__oczy

Że niby Abu Bakr al-Baghdadi nie ma charyzmy ?

ElTabasco

trzeba bylo sie nie wperdalac do naszej afryki i nam nie wywozic ojcow z ojczyzny europejaczki

Klonazepam

rodzice czarni a dziecko w mleku kąpali?

ocenił(a) film na 4
Klonazepam

Przecież to wy sami ich sprzedawaliście za paczkę fajek.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

Ciekawe czy się buja jak pi€rdolony rezus :D

ocenił(a) film na 6
ElTabasco

Mam takie samo zdanie, powiem więcej, terroryści już dawno mogliby wysadzić stadion lub choćby strefę kibica gdzie bywa po kilka tysięcy ludzi ale wiedzą że wtedy to już by nie były przelewki i władze danego kraju wypowiedziałby im wojnę. Jednak jest różnica między 200 ofiar a 50 tysięcy.

ocenił(a) film na 3
alex_gawlas

Raczej ciężka sprawa - siła wybuchu takich 'mobilnych' bomb, które przy obecnych środkach ostrożności udałoby się wnieść na jakąś większą imprezę byłby stłumiony przez 'warstwy' ludzi, także ofiary liczone w tysiącach są raczej mało prawdopodobne.

ElTabasco

A ja mysle, ze wiekszosc atakow, gdzies blisko 99% jest powstrzymywanych , wiec watpie by kiedys rozwalili jakis stadion... I tez nie rozumiem , co ci przeszkadzaja ludzie z afryki , albo ludzie z bliskiego wschodu , ktorzy sa tu od dawna , mieszkaja i funkcjonuja w spoleczenstiwe...

Elf007

Przecież w ostatnim ataku w Paryżu również miały być zdetonowane bomby na stadionie. Eksplozje nastąpiły w pobliżu Stade de France, tylko dlatego, że udaremniono zamachowcom wejście na stadion). Elf007, zanim coś napiszesz, dwa razy się zastanów.

użytkownik usunięty
Elf007

99% jest powstrzymywanych? Prędzej udaremnianych, a i tak nie powstrzymasz jakiejś bandy dzikusów z plecakami, wysadzających się w tłumie. Jak ich przejrzysz?

Poza tym to masz trochę racji z tymi ludźmi, choć m.in. część znich właśnie się wysadza...

Elf007

odstaw tvn i wyborczą chłopcze xd

musza34

I co mam odpalic.. tvp ? Widze ze pisowskie òrwy juz sie panosza na Filmwebie. Poczekaj, poczekaj jeszcze bedziesz krzyczal, ze kochasz czarnych, zoltych, czerwonych, a swoje pierwsze dziecko nazwiesz Karim, choc bedzie to dziewczynka. A jak sie niepodoba, to krematorium objazdowe jest juz w produkcji, takze ciesz sie poki mozesz antypolaczku zafajdany ;)

Silvestris

co tu się xD niewiem o co chodzi w Twojej odpowiedzi, ale po 1 nie cierpie pisu po 2 nie jestem antypolakiem po 3 chyba nie masz zbytnio uksztaltowanych pogladow wiec moze lepiej sie nie wypowiadaj dzieciaku. jesli obchodza Cie sprawy polskie polecam zaznajomic sie z Grzegorzem Braunem, ew. korwin / max kolonko. uksztaltuj poglady i do tego czasu nie pisz juz takich bzdur w internecie bo nawet nie rozumiem twojego toku myslenia

ocenił(a) film na 4
musza34

Max Kolonko i Korwin Polakami.. Buahaha.

berni_

a kim ? może ruskimi agentami ?

musza34

Hehe niby jedziesz po TVP, niby po TVN, a potem proponujesz typowi Brauna albo Korwina. No przecież to jest jeszcze większy poziom oszołomstwa, niż serwowany przez w/w telewizje :D.

Silvestris

Zważaj na słowa lewacka qu rwo.

użytkownik usunięty
ElTabasco

Europa nie przejrzy na oczy. Lewackie zidiocenie oderwanych od rzeczywistości elit jest zbyt daleko posunięte aby się z niego wyrwać.

Prezydent Francji po zamachu na redakcję paryskiego brukowca bredził, że Islam nie ma z tym nic wspólnego.
Politycy Niemieccy po serii sylwestrowych gwałtów na kobietach obwinili...owe kobiety. A wcześniej przez kilka dni tuszowali wszystko za pomocą podległego im aparatu medialnego.

teraz wiem jak bardzo się myliłem ;/ Niestety ale człowiek jest teraz zagrożonym gatunkiem. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak ta planeta będzie wyglądać gdy nas zabraknie.

ocenił(a) film na 4
ElTabasco

Nie człowiek, a tępe zwierzęta pokroju Merkel, Hitlera, Stalina czy Hollande lub Tuska. Lewactwa nie powinno się leczyć, bo takich ludzi trudno przekonać, na nich jest tylko jeden sposób.

Mick1947

no jaki sposób, powiedz, ty przeciwniku Hitlera.

gremi

"Release the K.....Macierewicz!!!!!!!

gremi

do gazu!

gremi

Do piekarnika. Tak mawiał Borysek z Kiepskich. Do piekarnika :-)

Mick1947

Popieram :-)

ElTabasco

"Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak ta planeta będzie wyglądać gdy nas zabraknie".
Planeta bez nas ludzi odżyje, zazieleni się, oczyści, i poradzi sobie znakomicie. My bez planety - już nie bardzo.

ElTabasco

Gdy nas zabraknie, to Ziemia wprost szybko odżyje, będzie ślicznie i cudownie wyglądać.

Prawackie zidiocenie i totalny brak historii połączony ze zwykłym rasizmem sprawia, że piszesz straszne głupoty.
W latach 80-tych XX wieku najgroźniejszymi terrorystami na świecie byli irlandzcy katolicy z IRA.
Nikt przy zdrowych zmysłach nie twierdził jednak, że winę za terroryzm ponosi katolicyzm, bo jego przyczyny były zupełnie inne. Obecny islamski terroryzm także ma inne, niż religijne źródła. Religia jest tylko pretekstem. Tyle tylko, że aby to wiedzieć trzeba cokolwiek wiedzieć na temat świata.
No i dzisiaj już wiadomo, że na 57 zatrzymanych molestujących imigrantami były raptem 3 osoby.

Cóż, bycie rasistą ma pewną zaletę. Nie trzeba w ogóle myśleć. Wystarczy mechaniczne powtarzanie tych samych prostackich, wyuczonych formułek i już świat jest "prosty i zrozumiały".

użytkownik usunięty
gramin

Podajesz oficjalny komunikat niemieckiej policji, która na polityczne zamówienie zamiata występki islamistów pod dywan. I jeszcze mi bezczelnie insynuujesz rasizm oraz prostactwo. Indolencja umysłowa nie boli, prawda?

użytkownik usunięty
gramin

"Prawackie zidiocenie i totalny brak historii połączony ze zwykłym rasizmem sprawia, że piszesz straszne głupoty."

1. Rozumiem, że uderzyłem swoim wpisem w czuły punkt. Niech zgadnę: lewak? :-)
2. Co oznacza brak historii? Chodzi o jej znajomość, opasłe tomiszcza ją opisujące, przedmiot szkolny czy też może sędziwy wiek?



"Obecny islamski terroryzm także ma inne, niż religijne źródła."

A tysiące terrorystów-samobójców wzywających Allaha przed dokonaniem rzezi na ludności cywilnej i zamachów samobójczych napomknęło o bogu całkowicie przypadkowo. Przypadkowo odradza się Kalifat, ajatollahowie i inni islamscy władcy dusz wysyłają swoich siepaczy aby mordować niepokornych myślicieli, satyryków, pisarzy, a przybyli do Europy islamiści nieskorzy do asymilowania się ze społeczeństwem nawet w drugim i trzecim pokoleniu również całkowicie przypadkowo uważają europejskie prawo za niebyłe i zamiast tego domagają się wprowadzenia szariatu.



"Religia jest tylko pretekstem."

Islam to nie religia, tylko opresyjny system polityczno-religijno-prawny kodyfikujący każdą dziedzinę życia.



"No i dzisiaj już wiadomo, że na 57 zatrzymanych molestujących imigrantami były raptem 3 osoby."

Ty to "wiesz" i podobne tobie naiwne indywidua łykające wszystkie informacje bezkrytycznie.



"Cóż, bycie rasistą ma pewną zaletę. Nie trzeba w ogóle myśleć. Wystarczy mechaniczne powtarzanie tych samych prostackich, wyuczonych formułek i już świat jest "prosty i zrozumiały".

Dlatego właśnie... powtarzasz wyuczoną formułkę: każdy przeciwnik islamizacji musi być rasistą (Zabrakło posądzenia o zamawianie pięciu piw, ale może się jeszcze rozkręcisz. Czuję potencjał).

Jak na razie to ty się rozkręcasz, albo bardziej celnie nakręcasz ;)
Ja nie insynuuje ci rasizmu. Ty najzwyczajniej w świecie jesteś typowym rasistą. To widać, słychać i czuć.
Historii nie znasz nawet na poziomie szkolnym, więc się nie wysilaj.
Islam jako religia istnienie od przeszło 14 wieków, islamski terroryzm to raptem ostatnie 20 lat. Tyle w temacie jakoby "ścisłego" związku jednego z drugim.
O zupełnym zignorowaniu mojego przykładu z IRA chyba nie warto się rozpisywać, bo nawet nie oczekiwałem, że będziesz w stanie cokolwiek na ten temat sensownego napisać.
Oczywiście ciebie nikt nie przekona - cytując "klasyka" - że "białe jest białe, a czarne jest czarne". Jeżeli fakty nie zgadzają się w twoimi urojeniami, to oczywiście tym gorzej dla faktów. Raport niemieckiej policji jest niewiarygodny, bo oczywiście ty doznałeś iluminacji i z miejsca oddalonego o kilkaset kilometrów od Kolonii wiesz lepiej niż ludzie prowadzący śledztwo co tam zaszło. Cóż, ja nie mam bezpośredniego kontaktu z bogiem, i muszę opierać się na ustaleniach profesjonalistów (a za takich uważam niemiecką policję).

Gdybyś znał historię, to wiedziałbyś też, że określenie lewak zostało wprowadzone do (uwaga trudne słowo) dyskursu politycznego przez Lenina, a wypromowane przez Stalina. Otóż Stalin, dokładnie tak jak ty i twoi rasistowscy współplemiennicy, używał określenia lewak w stosunku do każdego, kto się z nim nie zgadzał. Gratuluję kontynuowania tej "chwalebnej" tradycji.

gramin

Brawo! Jeszcze istnieją myślący ludzie, bo ostatnio czytając różne komentarze w sieci odniosłem wrażenie, że żyję w Niemczech lat trzydziestych.

użytkownik usunięty
mondeo117

Patrz, mam to samo :D

mondeo117

ja też się podpisuję pod tymi brawami!

...i mogą mnie wyzywać od lewaków. strasznie mi jest z tego powodu wszystko jedno.

the_men_from_okinawa

i bardzo dobrze LEWAKU! ha ha ha

gramin

Więc jestem rasistą, faszystą, nacjonalistą, katolem, kibolem, cebulakiem, antysemitą i ksenofobem z ciemnogrodu bo jestem za zachowaniem wartości europejskich wolnych od prymitywów rodem z epoki brązu jakimi są barbarzyńscy z bliskiego wschodu. fajnie...

lolexX123

Nie mogę ci powiedzieć, czy jesteś faszystą, nacjonalistą, katolem, kibolem, cebulakiem i antysemitą, bo niestety nie znam ciebie ani nie kojarzę żadnych twoich wpisów na tym forum.
Na podstawie tego jednego zdania, które zamieściłeś z przykrością muszę stwierdzić, że niestety rasistą i ksenofobem jesteś. Rasizm to klasyfikowanie ludzi ze względu na kolor skóry, czy pochodzenie. Twierdząc, że ludzie z Bliskiego Wschodu to prymitywni barbarzyńcy dokonujesz właśnie typowo rasistowskiego uogólnienia. Nie jest to fajne. Co więcej, jest całkowicie fałszywe.
Muzułmanie z Syrii uciekają do Europy nie dlatego, że chcą zniszczyć twoje "wartości europejskie", ale dlatego, że inni muzułmanie od kilku lat dokonują tam mordów na masową skalę i kraj ten, mówiąc kolokwialnie, nie jest zbyt przyjaznym miejscem do życia.
Zakładam, że nie znasz osobiście żadnego muzułmanina i zwyczajnie dałeś się zmanipulować antyislamskiej propagandzie sączonej przez media od kilku miesięcy. Niestety strasznie się mylisz. Nie każdy muzułmanin to krwiożerczy terrorysta. Terroryści stanowią jedynie niewielki promil tej społeczności. Religia nie jest przyczyną ich terroryzmu, ona wyłącznie pomaga im się konsolidować i racjonalizować (w sensie psychologicznego mechanizmu obronnego zwanego racjonalizacją) ich działania. Główną przyczyna terroryzmu islamskiego jest chaos jaki pojawił się na Bliskim Wschodzie głównie w wyniku nieudolnej interwencji USA w tym rejonie. Amerykanie zniszczyli reżimy tam panujące, co zamiast oczekiwanej demokratyzacji wywołało jedynie chaos. W Iraku np. odsunięci od władzy członkowie partii Baas nagle z lewicowców stali się ultra-religijną prawicą.

Podobnie było w Irlandii. Katoliccy Irlandczycy walcząc z angielskim okupantem, który wyznawał anglikanizm konsolidowali się woków Kościoła, bo to ułatwiało "rozpoznanie" kto jest swój, a kto jest wrogiem. Podobnie Polacy w czasach PRL konsolidowali się woków KK, bo to ułatwiało walkę z systemem. W Irlandii po podpisaniu porozumienia między IRA a Wielką Brytanią i zawieszeniu broni siła Kościoła zaczęła stopniowo słabnąć, bo przestał być potrzebny jako spoiwo wspólnej walki. Po ostatniej aferze pedofilskiej jego potęga i wpływy nieomal legły w gruzach i tak do niedawna ten katolicki i bardzo religijny kraj w referendum opowiedział się za legalizacją związków partnerskich.
W Polsce po upadku komunizmu rola KK także powinna ulec osłabieniu, bo nie ma już wroga przeciwko któremu należałoby się wspólnie mobilizować. Dlaczego jednak jego rola zbytnio się nie zmniejszyła? Bo społeczeństwo ciągle jest bombardowane informacjami, że wróg dalej jak najbardziej istnieje i dalej KK jest potrzebny jako miejsce konsolidacji przeciwko niemu. Stąd to ciągłe straszenie ukrytymi komunistami, "Układem", "genderem" czy ostatnio uchodźcami. Wszystkie te lęki są sztucznie wzmacniane, aby nie stracić wpływów i dalej wpływać na społeczeństwo. Myślisz, że członkowie PiS są tak bardzo religijni, bo tak im sumienie dyktuje? Nie, w sposób świadomy i wyrachowany posługują się religią i KK do swoich partykularnych celów, a jedynym celem jest WŁADZA. Kościół albo tego nie dostrzega, albo zgadza się na to instrumentalne traktowanie, bo dzięki temu ciągle ma pełne świątynie.

Większość Polaków nie widziało na oczy żadnego muzułmanina, ale doskonale "wiedzą", że to "terroryści i barbarzyńcy". W miejscu gdzie mieszkam większość ludzi to Hindusi, Sikhowie i muzułmanie i nie boję się wyjść wieczorem z domu. Nie boję się też o mój samochód. W większości są to bardzo mili i sympatyczni ludzie.
Tutaj nikt mi np. nie porysuje gwoździem lakieru w samochodzie, a w tej bardzo katolickiej, wyznającej jakoby "wartości europejskie" Polsce już po miesiącu nie miałem znaczka na masce Mercedesa, a na błotniku wgniecenie, bo jakiemuś durniowi wydało się zapewne zabawne rzucić w samochód kamieniem.

Obrona przed imigrantami to leczenie objawów, nie przyczyn. Zamykając granice nie uda się rozwiązać tego problemu. Jedyny sposób to ustabilizowanie sytuacji w krajach Bliskiego Wschodu, czyli zlikwidowanie przyczyn zarówno migracji, jak i ekstremizmu. Nie da się Europy ogrodzić drutem kolczastym i zamknąć granice. Poza tym imigranci to są po prostu LUDZIE, a nie jakieś dziwne indywidua nazywane migrantami. Ta zwyczajnie po ludzku należy pomagać w miarę możliwości osobom cierpiącym.
Jeżeli jesteś "katolem" to powinieneś chociażby z uwaga przeczytać Kazanie na Górze i zastanowić się co też twój bóg tam do ciebie powiedział i czy aby na pewno rozumiesz zasady swoje wiary.

ocenił(a) film na 7
gramin

Po prostu jesteś ślepym kretynem...

Ageha

Gratuluję merytorycznej odpowiedzi. Jak tam panie przedszkolanki w twojej grupie? Wszystkie fajne?

ocenił(a) film na 7
gramin

Są ładne, zgrabne, nie ubrane w burkę i nie obcinają innym głów albo strzelają w potylice i wrzucają ciał do rzeki...

Ageha

Sądząc z tonu twojej odpowiedzi zapewne też noszą na ramieniu opaski ze swastyką i witają się tzw. rzymskim salutem? Ciekawe przedszkole.

ocenił(a) film na 7
gramin

Nie misiaczku ja tylko potykam Ci chusteczki abyś mógł miło spędzić samotny czas przed komputerem... jeśli wiesz o czym mówię ^^

Ageha

podtykam.

Ageha

Wchodzę tutaj po miesiącu i prawiczki dalej piszą te swoje idiotyzmy. A merytorycznej odpowiedzi jak nie było, tak nie ma.
No i te przedszkolne uszczypliwości. Niestety nie mam pojęcia co chcesz mi zasugerować, edukację przedszkolną skończyłem już jakiś czas temu i zupełnie nie wiem co w tej chwili jest u was na topie. Przykro mi.

ocenił(a) film na 7
gramin

Jeśli ktoś chce zostać wysłuchany i prowadzić sensowną wymianę zdań nie obraża tych z kim rozmawia/pisze, nie ważne jest to jakie argumenty wysnuwa ważna jest kultura wypowiedzi, wystarczyło Cię tylko trochę podpuścić i wyszła z ciebie mentalna niedojrzałość, to widać w każdej linijce wszystkich twoich postów - gardzisz rozmówcą.
Zakładam że mnie też powyzywasz ale raczej się na to nastawiałem. Pamiętam jak za szczeniaka mieliśmy taką fajną ripostę - " Kto się przezywa sam się tak nazywa "

PS. Czepiasz się biednej IRA ale czy wiesz że oni walczą tylko o wolna Irlandię a sławna stała się tylko bo wielu Amerykanów jest pochodzenia irlandzkiego i to oni ją wypromowali. Powiedziałbym że my Polacy też jesteśmy niezłymi terrorystami, nasze działania powstańcze przeciw zaborcom i Szare Szeregi to naprawdę dobre CV.

Ageha

Ageha w odpowiedzi na post: gramin | 5 mar 10:12
"Po prostu jesteś ślepym kretynem..."

Ageha w odpowiedzi na post: gramin | 10 kwi 12:13
"Jeśli ktoś chce zostać wysłuchany i prowadzić sensowną wymianę zdań nie obraża tych z kim rozmawia/pisze, nie ważne jest to jakie argumenty wysnuwa ważna jest kultura wypowiedzi..."

Was nie potrzeba ośmieszać, sami to robicie wyśmienicie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Wyobraź sobie biedny (na umyśle) człowieku, że część Anglików ma do Polaków podobny stosunek, jak ty do muzułmanów. Dla nich jesteś zwykłym śmieciem i dzikusem ze stepów Azji.
Jedynie nie mówią tego publicznie, bo są dobrze wychowani.

We Francji mieszka ok 6 mln muzułmanów i według ciebie zapewne większość z nich to nieroby żyjące z zasiłków, które w wolnych chwilach wysadzają się bombami. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.
Najgorsze jest to, że ty i tobie podobni polscy naziści jesteście dokładnie tacy sami jak islamscy terroryści. Reprezentujecie dokładnie ten sam poziom nienawiści do wszystkiego, co obce i nieznane. Gdybyś urodził się w Afganistanie zapewne właśnie wysadzałbyś się w powietrze z okrzykiem Allah Akbar na ustach.
Może więc zamknij swoją faszystowską gębę i przestań się więcej kompromitować.

ocenił(a) film na 7
gramin

Jeśli ktoś chce zostać wysłuchany i prowadzić sensowną wymianę zdań nie obraża tych z kim rozmawia/pisze, nie ważne jest to jakie argumenty wysnuwa ważna jest kultura wypowiedzi, wystarczyło Cię tylko trochę podpuścić i wyszła z ciebie mentalna niedojrzałość, to widać w każdej linijce wszystkich twoich postów - gardzisz rozmówcą.
Zakładam że mnie też powyzywasz ale raczej się na to nastawiałem. Pamiętam jak za szczeniaka mieliśmy taką fajną ripostę - " Kto się przezywa sam się tak nazywa "

PS. Czepiasz się biednej IRA ale czy wiesz że oni walczą tylko o wolna Irlandię a sławna stała się tylko bo wielu Amerykanów jest pochodzenia irlandzkiego i to oni ją wypromowali. Powiedziałbym że my Polacy też jesteśmy niezłymi terrorystami, nasze działania powstańcze przeciw zaborcom i Szare Szeregi to naprawdę dobre CV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones