PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742306}

Lucid Dream

Loo-si-deu deu-lim
6,0 1 725
ocen
6,0 10 1 1725

Loo si deu deu lim
powrót do forum filmu Loo-si-deu deu-lim

Nawiązanie do filmu Nolana jest bezsprzeczne.Choć w Loo-si-deu deu-lim zabrakło hollywodzkich efektów specjalnych i gwiazdorskiej obsady,koreańska propozycja jest całkiem interesująca i warta polecenia.Jako ,że sama zajmuję się hobbystycznie świadomym śnieniem,każda kinowa nowinka o tej tematyce jest dla mnie pozycją obowiązkową.Jeśli znacie filmy w których pojawia się świadome śnienie,piszcie.

użytkownik usunięty
Virta

Nie wiem czy "Odmienny stan świadomości" to film z tematu świadome śnienie(w sumie to dopiero teraz dowiedziałam się, że coś takiego istnieje), ale to jakby klasyka więc mogę polecić.

To prawda,że ''Odmienne stany świadomości'' to klasyk ale zupelnie o nim zapomniałam.Dzięki za przypomnienie.

Virta

Dobrze że na końcu nie było zbliżenia na zegarek a tam sekundnik by się nier uszał uffff
A tylko na to czekałem.

ocenił(a) film na 4
Virta

Już nie pamiętam dokładnie o co chodziło w tym filmie ale polecam "Ucieczkę w sen" jeśli nie widziałaś. No i oczywiście "Paprike". "Cela" też chyba podchodzi pod ten temat, wchodzenie do umysłu kogoś będącego w śpiączce.

A skoro się tym interesujesz mogłabyś podać listę filmów w tym temacie?

Dude_

''Życie Świadome'' z 2001,''Dobranoc,kochanie''z 2007(coś lekkiego) i chyba ''Kod Nieśmiertelności'' można by podciągnąć pod tematykę świadomego śnienia.Żeby lepiej zaznajomić się z zagadnieniem LD,polecam filmy dokumentalne,które dokładnie omawiają ten temat.
Świadomy sen-Jak kontrolować swoje sny
Świadomy sen-LD,OOBE.

Virta

Warto wspomnieć jeszcze o "Jak we śnie" z 2006 r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones