PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569908}
6,6 111 571
ocen
6,6 10 1 111571
6,0 27
ocen krytyków
Looper Pętla czasu
powrót do forum filmu Looper - Pętla czasu

8/10

ocenił(a) film na 8

spoko film

ocenił(a) film na 8
Pioniergdy

U mnie taka sama ocena. Nie powala, ale przyjemnie się ogląda. Zakończenie zwaliło mnie z nóg.

ocenił(a) film na 6
Miss_Joker

nie wiem jak wy ale jak ja miałbyn napisać że film jest spoko to więcej niż 6/10 nie dostanie , ocena 8 oznacza że film jest bardzo dobry jakieś dziwne macie te oceny :P.

ocenił(a) film na 8
TheGoldi07

Widocznie mamy inną skalę. Dla mnie 6 to film nie wart uwagi ;) od siódemki lecą u mnie dobre filmy.

ocenił(a) film na 6
Miss_Joker

to co robisz na filmwebie ?? tutaj jest inna skala , masz bardzo płytką skale oceny od 0 do 6 są słabe a nagle od 7 dobre żałosna ta twoja skala .

ocenił(a) film na 8
TheGoldi07

Guuuzik robię na filmwebie i to nie twoja sprawa.
A żałosny jesteś ty. Nara

ocenił(a) film na 6
Miss_Joker

żałosna odpowiedz ale czego się spodziewać po kimś takim jak ty , no dobra nie będę cię już męczył bo widać nie masz nic ciekawego do powiedzienia nawet nie potrafisz bronić swoich jakby nie patrzeć zasad które są głupie , jak już masz takowe to przynajmniej się nie wychylaj bo wystawiasz się na pośmiewisko .

ocenił(a) film na 8
TheGoldi07

Nie znasz mnie gościu, więc się nie wtrącaj jak chcesz trochę pokrytykować. Nie ma nic gorszego od początkującego hejtera, żenada. Twoje komentarze są na poziomie podstawówki, więc nie wiem, co tu robisz i może zadbaj o stawianie znaków interpunkcyjnych w odpowiednich miejscach, bo widać, że tego ze szkoły nie wyniosłeś. Nie muszę bronić moich "głupich" zasad przed kimś, kto spadł tak nisko jak ty. Poza tym nie wiem skąd wniosek, że są głupie, jak guzik o nich wiesz? A tak poza tym, filmweb jest od oceniania filmów, a nie jeżdżeniu po kimś za odmienne zdanie, więc się zastanów po co w ogóle na tej stronie jesteś.
I jeżeli myślisz, że mnie swoim kompletnie nieuzasadnionym zdaniem uraziłeś, grubo się mylisz. Bawi mnie ta dyskusja, a jednocześnie boli to, że w polskim społeczeństwie aż roi się od takich "inteligentnych" ludzi.
I jeszcze jedno- twoje pretensje (sama nie wiem o co), że film 8/10 jest "spoko" nie powinny być skierowane do mnie, bo nie ja to napisałam.
"U mnie taka sama ocena. Nie powala, ale przyjemnie się ogląda. Zakończenie zwaliło mnie z nóg."
A to oznacza, że mogę sobie ocenić ten film na 10 i nic ci do tego.
Nie odpowiadaj, bo i tak twoich nieprzemyślanych wypocin nie przeczytam.
No więc nara i niemiłego dnia ci życzę.

ocenił(a) film na 6
Miss_Joker

Zastanawia mnie dlaczego sądzisz że niby do ciebie to pisałem ?? to że się wtrąciłaś to nie moja wina . Oprócz tego na filmwebie jest pewna skala z dodatkową podpowiedzią jaką ocene się wystawia skoro się nie potrafisz dostosować do tego to przynajmniej się nie wychylasz bo to żałosne a dodatkowo będziesz miała coraz więcej takich zaczepek ,ps. to jest forum filmowe a nie z języka polskiego .

TheGoldi07

Zauważ, że większość osób daje "5", gdy film jest bardzo słaby, "6" gdy jest słaby, "7" gdy przeciętny, "8" gdy dobry, "9" gdy bardzo dobry, a "10", gdy uznają to za słuszne.
Kiedyś oceniałem filmy wg skali na Filmwebie, ale po przeanalizowaniu jak oceniają inni, postanowiłem się dostosować, bo oceny i tak są wypaczone.

MojeGBA

@EDIT: Zapomniałem dodać, że moja skala ocen jest trochę inna. Dla polskich filmów wyprodukowanych po 1990 roku zaczyna się na 1, a kończy na 5. W wypadku zagranicznych produkcji jest to od 1 do 10, gdzie 5 oznacza przeciętny, 6 da się obejrzeć, 7 oglądało się przyjemnie, 8 film dobry, 9 film bardzo dobry, a 10 film bardzo dobry, ale czymś zasłużył sobie na dodatkowy punkt...

ocenił(a) film na 8
TheGoldi07

Goldi pisałeś to i do mnie jak i do niej... użyłeś zwrotu 'wy', czyli zwracałeś sie do dwóch osób.. dla mnie słowo "spoko" równa sie czemuś co może być bardzo dobre dlatego dałem 8/10, dla ciebie słowo spoko to cos co jest niezłe dlatego sie ze mną nie zgadzasz.. ot i cała sprawa. A tak wogóle to ty powinienes uwazac na zaczepki ze strony innych jeżeli bedziesz sie tak do wszystkiego spinał... ;P

ocenił(a) film na 6
Pioniergdy

No a później mamy taki bałagan na forum bo każdy sobie ocenia tak jak chce i w dupie ma skale 1/10 , swoimi wypowdziami wprowadzasz wiele osób w błąd , jedyna prawdziwa skala to ta co jest na filmwebie , a jak ty chcesz używać swojej śmiesznej skali to przynajmniej to zaznaczaj żeby nikt jej nie brał na poważnie bo jest tylko twoja itp , może i to jest drobnostka ale jak ma być porządek na forum to ma być i nie ma sensu zaśmiecać go takim durnym tematem .

ocenił(a) film na 8
TheGoldi07

Pisałem juz ze dałem 8/10 i ze uwazam ten film za bardzo dobry. Nie mam ochoty wiecej juz sie na ten temat rozpisywać... w przeciwieństwie do ciebie mam ciekawsze rzeczy do roboty.. no ale ty możesz sie jeszcze poużalać z nadzieją, że ktoś cię zrozumie... ;)

ocenił(a) film na 6
Pioniergdy

dobra ja też mam już dość tłumaczenia standardów życia w społeczeństwie jakiemuś frajerowi który myśli że może ustalać swoje zasady :P.

ocenił(a) film na 7
Miss_Joker

Zakończenie ukradli z "Fight Club" :)
Ja nie rozumiem 2 rzeczy w tym filmie-
1) mając cała armię Looperów dlaczego akurat musieli zabijać samych siebie ??? Wiadomo, że wtedy mogą być problemy/sentymenty. Nie mogli kazać innemu Looperowi zabić Bruce'a ?? Głupota do potęgi 4.
2) Bruce na końcu strzelił dzieciakowi prosto w łeb, a jemu nic się nie stało. Dlaczego? Cytując klasyka "a co on k**** Robocop?"

mimo wszystko dałem mu 7 za to, że nie było to typowe 'zabili go i uciekł'.

ocenił(a) film na 7
sztosik

Zgadzam się co do pierwszego ale chyba nieuważnie film oglądałeś kolego bo Joe (Bruce ^^) nie strzelił wcale chłopakowi "prosto w łeb" tylko strzelił koło głowy i kula lekko tylko drasnęła mu policzek stąd krew na twarzy i szyi.

Ogólnie film nieźle się ogląda choć jest kilka mało logicznych momentów co psuje całość. Mogli się bardziej postarać. Ode mnie naciągane 7 bo mimo, że nie lubię za bardzo fantastyki to dosyć fajnie się to ogląda.

ocenił(a) film na 6
Zemlin

Szkoda mi trochę pomysłu na scenariusz w tym filmie. Tło historii całkiem ciekawe ale główny wątek trochę taki nijaki. A na prawdę szkoda bo mógł to być jeden z lepszych filmów s-f

Pioniergdy

Fantastyka i Sci-Fi to właśnie mój gatunek. Niestety, ten film nie powala, więc dostaje "6". Oglądało się w miarę przyjemnie, ale film nie zasługuje na nic więcej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tragta

Dlaczego pod trzema wątkami na różne tematy wkleiłeś ten anemiczny komentarz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones