PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569908}
6,6 111 571
ocen
6,6 10 1 111571
6,0 27
ocen krytyków
Looper Pętla czasu
powrót do forum filmu Looper - Pętla czasu

9,5/10

ocenił(a) film na 10

Film jest arcydziełem bez gadania. Klimat, orginalna fabuła, aktorzy, gra aktorska, muzyka, efekty
specjalne. Wszystko jest na swoim miejscu. Polecam miłośnikom dobrego SF i zagmatwanych
historii.

Jedyne co mnie denerwowało to pysk za przeproszeniem tego szczeniaka. Jakiś po*iepszony on
był z ADHD. Złościł się z byle powodu, darł mordę i wyglądał jak jakiś Lucyfer. I na dodatek nie
umiał mnożyć i mimo iż wiedział jaki jest wynik to i tak pi*pszył głupoty. Miałem wielką ochotę mu
przy*ierdolić w ten pysk

ocenił(a) film na 10
AnthonyCole

Dodam że było również zaj*biste, wzruszające i zaskakujące zakończenie

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Fajnie, że komuś ten film się podobał, bo większość go zjechała. A propos dzieciaka, to widać że chyba nie masz dzieci:)

ocenił(a) film na 10
Marcin093

Nie mam bo mam 16 lat xD

ocenił(a) film na 7
AnthonyCole

Film jak najbardziej mi się podobał , dobra gra aktorska , fajna fabuła lecz 9,5/10 to lekka przesada.
Dosyć wyraźnie widać, że autor poszedł na łatwiznę gdyż kontinuum czasoprzestrzenne jest tutaj jak plastelina, każdy może sobie wytłumaczyć jak chce, a najlepiej tak aby miało sens. Niech będzie 8 :)

ocenił(a) film na 10
Noizebeat

Spoko, każdy ma swoje zdanie :)

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Ja akurat przez tego dzieciaka dałem ocenę 7 a nie 6 :) jego moc, swego rodzaju psychodeliczne umiejętnosci były mistrzowskie ;)

ocenił(a) film na 10
neus3zp

Ale mnie jego morda wkurzała XD

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Tak specyficznego klimatu jak w firmie dawno nie widziałem, dobra gra aktorska. Główni bohaterowie dobrani idealnie. Mam wrażenie że film nieco stylizowany na lata 80te i 90te choć mimo wszystko ma swój specyficzny, niepodrabialny styl. I to kamerowanie wprost świetne - trochę w stylu kina wspomnianych dwóch dekad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones