PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569908}
6,6 111 527
ocen
6,6 10 1 111527
6,0 26
ocen krytyków
Looper Pętla czasu
powrót do forum filmu Looper - Pętla czasu

Nie dałem rady go zmeczyc, przestrzgam przed tym gniotem!

ocenił(a) film na 8
Sm0kEstyle

Jak na kogoś, kto ogląda pedalskie wampiry i to w wersji serialowej - odważnie. Powinieneś łykać wszystko jak leci.

ocenił(a) film na 7
Geohound

Witam, zgadzam się w pełnej rozciągłości, z twoim komentarzem. Co do filmu, fajna rozrywka na dobrym poziomie, ostatnio brakowało mi takich właśnie produkcji. Pozdr.

ocenił(a) film na 3
Geohound

Nie interesuje mnie ze nabijasz sie z tego ze ogladam serial o wampirach ale podejrzewam ze wielu ludzi oceni podobnie ten film jak ja, tyle.

ocenił(a) film na 8
Sm0kEstyle

I równie dużej liczbie osób się spodoba, tyle. Bardziej chodzi mi o fakt Twojego braku argumentacji. Może po prostu nie rozumiałeś co się dzieje na ekranie czy coś...

ocenił(a) film na 3
Geohound

swietny argument. wytlumacz mi co k***a maja filmy z innych gatunkow ktore sie lubi do oceny konkretnego filmu? co to ma do pieprzonej rzeczy?

ocenił(a) film na 8
kdbw

To, że jeśli się nie rozumie i nie lubi danego gatunku to ciężko go ocenić pozytywnie lub jakkolwiek obiektywnie.

ocenił(a) film na 7
Geohound

Ten film jest jest taki trudny do zrozumienia. Tylko pół mózgi go nie pojmą... Nie jest to na pewno gniot, ale też nie jest to arcydzieło. Film jest całkiem niezły były momenty w których mi się dłużył, ale ocenia go ogólnie pozytywnie. Przede wszystkim dla osób lubiących takie klimaty.

użytkownik usunięty
Geohound

a gdzie autor postu napisal ze nie filmu nie zrozumial? ja też uważam że looper jest cieniutki i bynejmniej nie z powodu niezrozumienia fabuły. zamiast obrażać naucz się tolerowac czyjes zdanie

ocenił(a) film na 8

Film był tak samo dobry w swoim gatunku, jak Niezniszczalni 2 (których oceniłeś na 8) w swoim. Przypomnę tylko, że obiektywnie N2 to bezmózga kupa i siekanka przepełniona mięśniami - nie zmienia to jednak faktu, że w swoim gatunku przoduje.

użytkownik usunięty
Geohound

chyba żartujesz. N2 to rewelacyjna rozrywka, wzorcowo skonstruowany film sensacyjny. tymczasem looper jako kryminał SF sprawdził się baaardzo średnio. pomysł świetny ale kiepska realizacja. scenariusz mógł być napisany sto razy lepiej. looper pod względem fabularnym przypominał nieco 12 małp (co ciekawe też z Willisem), z tym że w 12 małp scenariusz został skonstruowany znacznie sprawniej i ciekawiej. looper jest momentami zbyt niejasny, zbyt niedopowiedziane wątki (ot choćby z rainmaikerem ktory okazał się osią filmu a jego postać przedstawiona jest bardzo mgliście i niejasno). także motyw tej żony został potraktowany po macoszemu. jedna przebitka z jakiejś knajpy jej twarzy i wspominki Willisa w barze przy obiedzie to trochę za malo. looper mogl byc klasykiem w swoim gatunku, ale go spieprzyli, taka prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones