PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303348}

Lot 93 z Newark

Flight 93
6,2 2 860
ocen
6,2 10 1 2860
Lot 93 z Newark
powrót do forum filmu Lot 93 z Newark

Strasznie drętwy ten film!! Aktorzy wypowiadają swoje kwestie często jak roboty... prawie żadnych emocji w tym utworze nie ma i w ogóle mam takie wrażenie że slapstikowy jest. W sumie lipa. Taki odpowiednik polskiej telenoweli dokumentalizowanej @:-).
"United 93" bez jakiegokolwiek porównania znacznie, znacznie lepszy!!!!!

gandalfszalony

Ja mam wprost przeciwne zdanie. Jestem świeżo po tych dwóch filmach i niestety kilka razy się uśmiałem ze sztuczności United 93 - np to że wszyscy pasażerowie którzy lecieli mieli wyśmienity humor. Ten kontrast między ich szczęściem a późniejszą tragedią był nieprzeciętnie sztuczny. Poza tym początek był strasznie nudnawy. Ciągle była mowa ginących samolotach na radarach. To wcale napięcia nie budowało tylko po jakimś czasie nużyło.

gandalfszalony

Kazdy ma inne odczucia, ja kilka razy oglądałam Flight 93, i dla mnie znacznie lepszy, taki ukazany z perspektywy pasazera co dla mnie było ciekawsze, bardzie emocjonalny, a ten United nie zrobil na mnie takiego wrazenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones