PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 564
oceny
6,9 10 1 23564
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

...

ocenił(a) film na 5

To jeden z najgorszych filmów jakie oglądałam ;/ Beznadziejne było to że nie wiadomo co sie dzieje w samolotach ( oprócz tytułowego lotu 93 ) a do tego film był strasznie chaotyczny ;( Myślałam że to będzie coś lepszego ;/

ocenił(a) film na 2
rosebud

zgadzam się! bardzo cieniutki ten film.

rosebud

Jasne, że cienki, bo nie było efektów specjalnych, bo nie było znanych aktorów, bo widz musi myśleć podczas oglądania - typowe zachowanie dla pseudointeligentów, dzieci neo, nastolatków/nastolatek.

użytkownik usunięty
Sub_Zero

"widz musi myśleć podczas oglądania"

hahahhahah

ocenił(a) film na 1
rosebud

mi też film się zupełnie nie spodobał.
i piszę dalej cokolwiek, bo komentarz inaczej jest za krótki.

rosebud

Lot 93 jest filmem paradokumentalnym dzieciaczki, a nie dramatem typu Hooligans gdzie zawsze dokładnie widać oczka Elijaha Wooda. Jeśli w szkole jeszcze was nie nauczyli czym jest naturalizm lebo realizm to zostańcie przy kreskówkach, w ostateczności przy Opowieściach z Narnii.

rosebud

film nie tyle cienki, ze robiony jak film dokumentalny i to mi sie nie podobalo. cala reszta ok, nie ma efektow specjalnych, ale niesamowicie realistyczne sa efekty strachu terrorystów (u zalogi i pasażerów duzo z tym gorzej), ale mysle ze i tak warto obejrzec i mimo zastrzeżeń 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones