PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 564
oceny
6,9 10 1 23564
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

1/10

ocenił(a) film na 1

Ten film to Nieporozumienie wiekszego glowna dawno juz niewidziałem,czym wy sie wogule zachwycacie w tym gniocie??Gra a ktorska nieprzekonuje efekty masakryczne i dotego ta idiotyczna bajeczka przeciez ten film niejest na FAKTACH.TO WSZYSTKO TO SCIEMA.A i jeszcze dobre jest to ze samolot wyparowal jakie to przekonywujace,powiem krotko nieogladac tego bo niewarto.

mihle

Lot 17 z 16 lutego 2000 roku:
http://emery17now.home.att.net/

Gdzie samolot?
http://home.att.net/~emery17now/dayE17.jpg

A nie jest to jedyny przypadek znikającego samolotu. Dodam jeszcze coś co zlotu 93 nie zniknęło:
http://internetdetectives.biz/images/case1/flight93piece3.jpg

ocenił(a) film na 8
mihle

no tak, więc efekty specjalne w tym filmie miały być najważniejsze? co za ...
no i to, że jak widać obejżałeś i wydały ci się wiarygodne "911 in plane site" oraz "Loose change" nie znaczy, że w tychże filmach nie ma ściemy. Abstrahując już od wszelkich wątpliwości nt 11/9 trzeba przyznać, że United 93 to bardzo dobrze zrobiony film, bez bzdetnych hollywodzkich zabiegów, które tak ci się chyba podobaja

ocenił(a) film na 1
valthemar

Niewierze w ta historie ta historia to sciema było inaczej......Dlatego film mi nieprzypadl do gustu ja poprostu niewierze w ten film!!!!!!!

mihle

Ile w tym agresji...., jakież to nietypowe. Jesteś jednym z tych frustratów co się wywenętrzniają na forach onetu?

ocenił(a) film na 10
pelopee

fILM JEST NA PEWNO PRAWDZIWY. nIE WIERZę W TE WSZYSTKIE TEORIE SPISKOWE. 10/10.

użytkownik usunięty
mihle

Do Mihle:

A ja nie wierzę w to, że masz mózg! Ile Ty masz lat? Sądząc po Twoich wypowiedziach jesteś pewnie kilkunastoletnim smarkaczem. Pobaw się klockami LEGO bo nie dorosłeś do takich filmów.

ocenił(a) film na 8
mihle

Pelopee-bardzo słuszna riposta.:) Ja od siebie dodam tylko ,że dobrze by było nauczyć sie najpierw poprawnie pisać, dopiero później sie wypowiadać. Jeśli chciałeś żeby ktoś twoją opinie potraktował poważnie drogi Mihle, nie powinieneś robić w niej tylku błędów. Sukcesów w nauce :)

mihle

To tak zabrzmiało jakbyś tam był ;P hihi może Ty nakręcisz ten film bez ściemy ;P pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
ma_dziunka

ma dziunka a co Ciebie przekonalo w tyn filmie??

mihle

za dużo się denerwujesz jak ktoś nie zgadza się z Twoim zdaniem... Jeśli uważasz, że film jest kiepski to ok masz pełne prawo do tego! Ja się specjalnie nim nie zachwyciłam, ale uważam, że zastosowano tam fajne rozwiązanie i historia ta została przedstawiona w sposób do jakiego nie jesteśmy przyzwyczajeni ;) i to chyba mnie tak urzekło. Nie ma zbędnych zabiegów "upiększających" i wydaje mi się, że tak lepiej w końcu to chyba nie o to chodziło żeby naszpikować film np. efektami specjalnymi... Pozdrawiam =)

ocenił(a) film na 1
ma_dziunka

heh wiec moje zdanie jest takie ze ten film nie jest zbytnio przekonywujacy nie przekonuje mnie ani gra aktorska ani efekty ani treasc tego filmu.pozdrawionka:)

ocenił(a) film na 7
mihle

mihle ty buraku,ile masz lat?co masz z polskiego?kupic ci kredki?boisz sie ojca wieczorami gdy ci kaze wchodzic pod biorko?

frajerze

ocenił(a) film na 9
Bobey

mihle : Nie przekonują Cię efekty? Jakie efekty? Ja tam nie widziałem prawie żadnych efektów. Bo to nie miał być film efektowny. Ten film jest wspaniały. NIe chce mi się pisać kilka razy tego samego, więc spójrz parę tematów niżej i będziesz wiedział, dlaczego ten film to dla mnie arcydzieło. Ja mu daje 10/10 i nawet nie myślę tej oceny zmieniać.

ocenił(a) film na 8
mihle

za tą "ścieme" i obrażanie tak dobrego filmu, powinieneś dostać w ryja i to mocno. zachowaj chociaż szacunek dla faktów i ofiar WTC

ocenił(a) film na 1
Kain

sluchaj trolu JAKICH FAKTOW??????????????????????????????????????????? GDYBY TO BYLA PRAWDA INACZEJ BYM DO TEGO PODCHODZILI W FILMIE MOWIA ZE JEST NA FAKTACH A TO NIUEPRAWDA

mihle

Czlowieku z choinki sie urwales...Twoje wypowiedzi doprowadzaja mnie do szalu.Ten film dla Ciebie to bujda,nie jest na faktach???
Idz moze do psychiatry sie leczyc bo masz jakies zaburzenia w swoim malym mozgu!;/...
Na mnie film zrobil piorunujace wrazenie i tak juz pozostanie.

ocenił(a) film na 1
Lenka_12

Do psychiatry???Ty no oki to moze razem pojdziemy powiedzy tylko kiedy sie wybierasz??

ocenił(a) film na 7
mihle

Więc jaka jest prawda?

Muszę coś dopisać, bo komunikat mi się wyświetla, że za krótki :|

ocenił(a) film na 1
Fitek

polecam NIEWYGODNE FAKTY potem podyskutujemy na temat lotu 93..

użytkownik usunięty
mihle

gdybyś znał historię PRAWDZIWĄ zamachu z 11 września 2001 roku to byś wiedział ,że ten samolot co miał najprawdopodobniej walnąć w biały dom walnął w jakieś bezludne miejsce ponieważ za pomocą telefonów pasażerowie dowiedzieli się o stanie innych samolotów i zaatakowali porywczy???nie jestem dorosła ,a od ciebie pewnie dużo młodsza fakt w roku zamachu miałam 3 lata ale zam tą historię lepiej niż ty sam;DD pozdrowienia dla wszystkich;]

ocenił(a) film na 8
mihle

No i po co dyskutujecie z dziećmi? Niech chlopak ma jakąś rozrywkę w życiu.

użytkownik usunięty
pink_power

Rozpierd*** mnie już te wszystkie teorie spiskowe związane z WTC. Tak to można o każdym filmie opartym na faktach pieprzyć, że nie jest na faktach.

ocenił(a) film na 7

Mihle...czy to nie bylo tak?:

Miales 9 lat,rodzice chodzili na caly dzien do pracy,i mieli cie w dupie,i zalowali,ze cie splodzili.Postanowili kupic dzidziusiowi kolege - INTERNET.

Dziecko spojrzalo na telewizor,i akurat leciala reklama Lotu 93.
Wpisales w internet lot 93,i znalazles filmweb.

Pierwszy raz poszedles do kina,z cala rodzina oczywiscie.Matka ci naopowiadala,ze to nie prawda-a ty w to uwierzyles!Potem w necie poszukales po www.blog.onet.pl ,wpisujac sex znalazles lot 93 i poczytales glupoty!

I TAK OTO TUTAJ PISZESZ TAKIE PIERDOLY!W OGOLE JAKIE TY BLEDY ROBISZ!IDZ DO PRZEDSZKOLA GOWNIARZU!

ocenił(a) film na 7
Bobey

jeszcze jedno...

prosze zwrocic uwage na to jakie filmy ten osobnik ocenil na 10 a jakie na 1 .... ma tylko dwie skale oceniania 1 i 10..bravo,ale zwroccie uwage...on chyba sobie chodzil po filmweb i ocenial raz tak raz tak...

ocenił(a) film na 1
Bobey

heh ocena filmu chyba logiczne jak chcesz podnies srednia dajesz 10 jak chcesz obnizyc dajesz 1,czego niekumasz??

ocenił(a) film na 7
mihle

Mihle, chyba 10 stopniowa skala oceniania to stanowczo za dużo dla Ciebie, co? Dla ułatwienia (ludziom takim jak Ty) napisano nawet, jakie emocje powinna odzwierciedlać każda z ocen. W ten sposób powinieneś podchodzić do wystawiania ocen na Filmweb.pl

Pozdrawiam

mihle

I czemu nas denerwujesz????
I to jeszcze w niedzielę????
Nie wstyd ci!!!

mihle

A z resztą pieprzysz głupoty, że aż głowa mała!
Powodzenia w życiu Znieczulico Ludzko!

mihle

Ludzie ale po co wogóle zaczynacie konwersacje z kims kto nie ma zielonego pojecia o historii powszechnej, o tym iż film była na faktakch ponieważ opowiedzieli o tym rodziny ofiar ... dziecko jeśli byś uważnie ogladał to dostrzegł byś iż fakty te własnie wziete są z prawdziwych rozmów... a rodzinom ofiar naprawde nie zależało na tym aby mowic kłamstwo ... lepiej skupmy się na filmie ... dla mnie film fenomenalny ... najbardziej poruszyło mnie to iż ci ludzie w kilku zdaniach musieli sie pożegnać na zawsze... co musiały czuc Ci ludzie zaróno ofiary jak i rodziny ... świadomośc kilku ostatnich słow ... co powiedzieć ... za co przeprosić... jak wyrazić swoje uczucia, miłości strachu, leku to jest najbardziej przerażające ... Jeszcze jedna kwestia najsmutniejsza tak samo jak podczas Holokaustu i wszystkich wojen ... moja wypowiedz zakończe cytatem, który wyjasni wszystko ..."To ludzie ludzią zgotowali ten los" [*]Dla wszystkich ofiar 11 września :(:(:(

ocenił(a) film na 10
mihle

Kilka słów wyjaśnienia:

- ten pan oglądał wersję telewizyjną filmu (zapewne na komputerze) i dlatego dziwi się co się stało z samolotem - otóż gdybyś oglądał właściwy film w kinie wiedziałbyś że kończy się przed uderzeniem o ziemię.

- wersja kinowa to ta powyżej, czyli "United 93"
- wersja telewizyjna to "Flight 93"


Generalnie cały tekst pana /mihle/ odbieram jako prowokację, i tak należy ten post traktować.

Dla mnie film bardzo dobry 9/10 - polecam oglądanie w kinie (słychać bicie serc siedzących obok pod koniec seansu)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
djozefczyk

Niestety co do faktow o 11 wrzesnia to mihle ma racje. Film jest dobry ale nakrecono go na podstawie wydarzen przedstawionych przez amerykanskie sluzby bezpieczenstwa. A ludzie co nie daja sie omamic wiedza ze to nie prawda. ogolnie ocena filmu 7|10

ocenił(a) film na 1
mihle

zahfycamy sem głuwnie tfojom ortografią, ponieważ jałowe wypociny twojego bezpłodnego mózgu są naprawde małociekawe.

użytkownik usunięty
mihle

powiem krótko:koleś filmu nie zrozumiał.a gdzie ten samolot niby wyparował??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones