PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 566
ocen
6,9 10 1 23566
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

żyją różni dziwnie myślący ludzie. Są tacy, którzy wierzą w duchy, niektórzy wierzą w UFO, inni są wyznawcami kultu hitlera czy stalina, są tacy, którzy przed pójściem spać modlą się do obrazu lenina. Sam osobiście znam jedną osobę, która jest satanistą i święcie wierzy, że diabeł chroni ją przed wszelkimi zagrożeniami. Niektórzy uważają, że światem rządzą Żydzi, inni twierdzą że są oszukiwani przez grupę trzymającą władzę. A inni twierdzą, że to Amerykanie sami są sobie winni, winni ataku na WTC i śmierci tych wszystkich ludzi. Wszystkich tych wyżej wymienionych ludzi szanujemy... Prawda jest taka, że człowiek często ulega obłędom, tak jest skonstruowany

pozytywny_zawodnik

w zupelnosci stary cie popieram jestes jednym z niewielu ludzi którzy tak o nas mysla... Sam jestem satanista i jest mi z tym dobrze mimo ze niektórzy mnie wysmiewaja:D

pozytywny_zawodnik

Zgadzam się, jednak są pewne nieprzekraczalne granice, a własciwie powinny być. Szanować powinno sie każdego, moze prawie każdego :)...być tolerancyjnym również

ocenił(a) film na 7
pozytywny_zawodnik

Dlaczego bzdury?Dlaczego nie potrafisz otworzyć swojego umysłu na oczywiste dowody?Może po prostu nie chcesz uwierzyć w prawdę, ale dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones