PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 564
oceny
6,9 10 1 23564
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Już od dawna chciałam go zobaczyć i żałuję, że nie było mi dane zrobić tego na dużym ekranie. Historia porwanego samolotu i pasażerów próbujących wyzwolić go z rąk terrorystów. Jeszcze raz więc wracamy do piekła 11 września, teraz czując się bliżej tych wydarzeń niż kiedykolwiek. Mnie ten film powalił i daję 9/10.

ocenił(a) film na 8
Ana

Witam
Mnie film nie powalił choć podobał mi sie.
Z filmow gdzie akcja głównie rozgrywa sie na pokładzie samolotu bardziej podobał mi sie "Plan Lotu" z Jodie Foster, ale to kwestia gustu.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
skwarek_5

Skwarek, nie wydaje mi się żeby "Plan Lotu" był tu dobrym porównaniem. Jest to rzeczywiście niezły thriller, ale jest on nakręconny zgodnie z prawami Hollywood (np. obowiązkowy happy end). "Lot 93" natomiast lepiej jest( moim zdaniem) porównywać do jakiegoś filmu dokumentalnego.
Co do samego "Lotu" - wstrząsajacy film. Szczególnie dotknęło mnie to, ze mimo swojej sytuacji odważyli siępodjąc walkę. Niestety na próżno. Fragmenty, w których widziałam jak atakują Arabów, majac jednoczesnie swiadomosc, że zgina byla dla mnieporazająca. jeszcze nigdy tak nie plakalam w czasie napisów końcowych...

ocenił(a) film na 9
Ana

Zgadzam sie Ana 9/10 Musi byc ;)rewelacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones