PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 566
ocen
6,9 10 1 23566
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

Ten film ma trzymac za mordę wyobraźnie przeciętnego amerykańskiego zjadacza chleba (czytaj: półinteligentnego nieuka), aby wbił sobie do głowy po jego obejrzeniu, że "prawdziwi amerykanie" są gotowi zginąc, byleby ocalic prezydenta i jego Biały Dom.
Zobaczcie ile w tym filmie kobiet z małymi dziećmi (jak w żadnym innym) - tu chodzi o granie na emocjach na maxa!!!
A jak ma ktoś ochotę dowiedzieć się więcej o 9/11, niż słuchać tych samych "dogmatów" nad którymi nie wolno/nie można(!!!) dyskutować, to proszę najpierw zobaczyć "Loose Change: 2nd edition", a potem - jeśli wam uczciwość pozwoli - powtarzać wszystkie te "święte" dyrdymały (np. Lot 93), które nie wytrzymują próby weryfikacji.

ocenił(a) film na 10
pawsieradz

Tak tak tak jabys nie zauwazyl nie jestes tu pierwszym heretykiem.

lotnik123

HERETYKIEM?????????!!!!!!!!!! NAJPIERW ZASTANÓW SIĘ CO TO SŁOWO ZNACZY A DOPIERO PÓŹNIEJ GO UŻYWAJ!!!!! IDIOTO!!!!! POPIERAM CIĘ PAWSIERADZ.

ocenił(a) film na 10
Szlifara

Zwolennik własnej wyobrazni jak wolisz. I zmien te zdjecie bo zal patrzec.

pawsieradz

Może i to sami amerykanie spowodowali te ataki, ale jednak ludzi w tych samolotach zgineli naprawde, czy myśliće że oni wszyscy byli w to zamieszani, że dali się zabic bo ktoś im tak rozkazał, czy ty nie próbował bys ocalić życia innym. Nikt nie wie dokładnie co wydarzyło sie w samolocie wtedy, więc również ty nie masz prawa mówić że to jest propaganda.
Widziałem film o którym piszesz (owszem film ciekawy) ale i nad nim można weryfikowć czy te wszytskie dowody są napewno prawdziwe a może to one są propagandą.

pawsieradz

Apropos "Loose Change: 2nd Edition" - czy ktoś ma napisy do wersji 2-płytowej ???

pawsieradz

zgadzam się, amerykanie to półinteligentne nieuki. Mam jednak pytanie:

Jak daleko sięga twoje własne wykształcenie?

maniek_100

taaaaa..
a kazdy polak to pijak i zlodziej!
i analfabeta (patrz ponizej)

ocenił(a) film na 9
maniek_100

ukonczyl podstawowke, a pozniej trzy lata studiowal chlanie gleborzutow w Trzepak College.

pawsieradz

a ty w "Loose Change: 2nd edition" wiezysz?kazdu glupi może zrobic fotomontaż.a wogule tam nic zabardzo nie wyjaśnili

madd_dog

Jezu ludzie przestańcie już gadać głupoty. Od kiedy obejrzałem "Lose Change" i "Loose Change 2nd edition" zacząłem szperać w internecie żeby znaleść na to dowody i co znalazłem? setki różnych tego typu filmów i artykułów. Jedne mówią, że nie było samolotów walących w WTC, inne, że były ale te prawdziwe z pasażerami poszły gdzieś w pizdu(za przeproszeniem), jeszcze inna, że pasażerowie Lotu 93 zostali eskortowani do Bazy NASA, jeszcze inne, że Mohamed Atta(pilot Lotu 11, który uderzył w północną wieżę był agentem Mosadu i miał sobowtóra). Noi te bujdy, że terroryści żyją. Powiem wam teraz prawde o żyjących terrorystach. Więc chodzi o to, że ludziom ukradziono paszporty i tożsamość i za nich podali się terroryści i po prostu znalazłem dowody na to, że terroryści zadali sobie dużo trudu żeby upodobnić się do tych ludzi którym ukradziono tożsamość ponieważ widziałem zdjęcia. Te teorie spiskowe to jest żerowanie na ludzkich emocjach oraz zbijanie kasy na nie winnyc ludziach. Widziałem wywiad z dziennikarzem który opublikował te pierdoły i zgarnął za to sporo kasy. Więc się ludzie zastanówcie. Wersja z Pentagonem jedynie może być prawdziwa a reszta to już bujdy. Aha, jeszcze co do tych bomb w WTC to mogli je podłożyć terroryści a wątpie żeby amerykański rząd zgodził się na takie straty bo cywile i inne rzeczy to już jest przesada, panuje żałoba narodowa, ludzie już nie są tacy jak kiedyś i wątpie żeby zrobiono coś na taką skale. Oczywiście każdy z Was ma swoje zdaniem, nie podwarzam tutaj waszych teori ale mówie najpierw poszperajcie w necie i zobaczcie ile jest różnych wersji tego chłamu.

Joe_7

Po pierwsze to nie podałeś żadnych konkretów popierających twoją wersję. Ani jednego linka, cytatu czy zdjęc, nic. Bomby podłozyli terroryści? Że niby jak? W Loose change wyraźnie podają że kilka dni przed atakiem ewakułowano sporą częsc pracowników i psy wykrywające bomby(!) w celu jakieś inspekcji. Co by im psy przeszkadzały? Chyba że to tacy wielcy miłośnicy zwierząt i w trosce o zdrowie wszystkie ewakułowali. Według mnie, rząd amerykański nie wachał by się nawet chwili aby poświęcic Dwie Wierze, życia tysięcy ludzi tylko po to aby uwłaszczyc sobie prawo do wojny z terroryzmem (czytaj: położeniu łapy na ropie, złocie i itp). Kiedyś dowiemy się prawdy, oby jak najszybciej.

ocenił(a) film na 8
pawsieradz

każdy niech sobie wierzy w co chce, dla mnie ten film wart jest 8 nie z powodu podejmowanej tematyki, ale z powodu świetnej realizacji. Robi wielkie wrażenie.

ocenił(a) film na 9
pawsieradz

Jasne, że ten film to propaganda, ale chociaż ładnie zrealizowana ;) A co do tych wszystkich żałosnych teorii spiskowych i domorosłych detektywów - dajcie spokój, weźcie lepiej wynieście śmieci albo wyprowadźcie psa na spacer ;)

ocenił(a) film na 6
pawsieradz

Większość argumentów zwolenników spiskowych zostały obalone w innych filmach dokumentalnych i to w dziecinny sposób, jak chociażby wykrycie sylwetki samolotu na filmie sprzed Pentagonu. Więc, owszem można się zastanawiać nad tymi niedopowiedzeniami, a potem obejrzeć kontrargumenty do teorii spiskowej i wszystko staje się jasne.

_Pablos_

Zatem jesli mozesz to podaj jakies konkretne kontrargumenty,albo chociaz wyslij link do jakkeigos dobrego filmu

pawsieradz

wszystko super moi drodzy, tylko wieża(budynek)i wierzyć(od wiara), bo aż oczy bolą.

a jeśli ma ktoś w zanadrzu jakieś linki, tytuły itp. to jestem zainteresowana..bo tak sobie gadacie i gadacie i nic z tego nie wynika..

pawsieradz

Naprawdę wszyscy widzicie w tym filmie tylko propagandę? A w filmach o teorii spiskowej tylko teorie spiskową? Jak widać wierzycie tylko w to co wam podadzą na talerzu. To nie świadczy o was zbyt dobrze. Ja osobiście po filmach z teorią spiskową nie wiedziałem co o tym myśleć. Te filmy nie były przekonywujące, ot zlepek dobrze posklejanych faktów i domysłów. Dopiero ten film skłonił mnie bliżej ku teoriom spiskowym. Jest tam pokazany sposób postępowania w Ameryce w sytuacjach kryzysowych (porwanie samolotu) i w jaki sposób w tej konkretnej sytuacji od niego odstąpiono ułatwiając terrorystom działanie. Podam tylko kilka przykładów:
Prezydent rezygnuje z podjęcia jakichkolwiek decyzji w tej sprawie choć jest jedynym do tego upoważnionym, większość z wojskowych myśliwców jest na manewrach w Kanadzie (obrona przeciwlotnicza USA nie istnieje jak wynika z filmu, ale dowódca najbliższej eskadry nawet o tym nie wie), gdy juz udaje sie kilka jednostek zorganizować zostają one odwołane przez jakiegoś urzędasa bez wiedzy ich dowódcy, kontrola lotów zgłasza porwanie samolotu ale osoba odpowiedzialna za zawiadomienie władz po prostu tego nie robi. Albo terroryści wydali miliony dolarów na przygotowanie akcji licząc na końcu tylko na szczęście, albo dobrze wiedzieli że będą mieli zielone światło.
P.S. sporo teorii spiskowej w tej propagandzie.
P.S.2 nadal nie wiem która wersja jest prawdziwa bo to nadal zgrabna układanka tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones