PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 564
oceny
6,9 10 1 23564
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

Ten film to ściema i część amerykańskiej propagandy! Nie wierzcie w to co możecie obejrzeć w takich produkcjach bo to tylko kłamstwa i manipulacja! Jeżeli macie jakieś wątpliwości to zapraszam do rzucenia okiem chociażby na ten film dokumentalny! http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290

Film ten jest ogólnodostępny dlatego można oglądać bo przez net i nie jest usuwany z google.

Po jego obejrzeniu polecam się zastanowić, wszystko przemyśleć i sobie poukładać a dopiero później się wypowiadać - polecam też film 9/11 Plane line prowadzony przez Dave'a vonKleist'a - oraz proponuję odwiedzenie podanych w dokumentach stron internetowych.

Jeżeli nie mieliście nigdy styczności z tego typu materiałami to gwarantuję Wam że zmieni to Wasze poglądy na temat 9/11 o 180%!

Tak więc zapraszam do obejrzenia i wyciągnięcia własnych wniosków...

_Stuntman_Mike_

ps. przepraszam za zmyłkę - polecam też dokument "911 IN PLANE SITE" Dave VonKleit - sora za blad :) poszukajcie na pewno gdzie sobie znajdziecie i ten film :)

Pozdro

ocenił(a) film na 9
_Stuntman_Mike_

Mnie nie obchodzi, czy ten film to jakaś propaganda,czy nie. To jest ARCYDZIEŁO kinematografii i zwisa mi, czy to zdarzyło się na prawdę, czy nie. "Czterej pancerni i pies" to też serial propagandowy, przesycony komunistycznymi wzorcami i co? Polacy, szczególnie ci starsi, go kochają. Zwisa mi to, czy ten film jest propagandą, czy nie. Tak samo zwisa mi to, czy WTC rozwalili Arabowie, Amerykanie, czy Żydzi- a taka też była teoria. Zwyczajnie mnie to nie obchodzi.

Ichthys

Ja się z Toba zgadzam - też jeśli go obejrzę będę oczywiście oceniał pod kątem fikcyjnego filmu - a nie dokumentu czy czegoś w tym stylu. Jednak szkoda że nawet kino jest wplątywane w cały ten polityczny i śmierdzący na 100 kilometrów bajzel :(

ocenił(a) film na 9
_Stuntman_Mike_

Don Vito ma całkowitą rację ! Niech niektórzy użytkownicy filmwebu zaczną oceniać ten film poprzez jego wartość artystyczną a nie polityczną.

ocenił(a) film na 8
_Stuntman_Mike_

Cóż, moich poglądów "to" nie zmieniało.

http://en.wikipedia.org/wiki/9/11_conspiracy_theories

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones