PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 563
oceny
6,9 10 1 23563
7,5 13
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

lot 93

ocenił(a) film na 1

Ludzie przeciez ten film to nieporozumienie jeden wielki syf i do tego ta historyjka ktora niejest prtawdziwa dobra idioci to film dla was ogladajcie i sie zachwycajcie wmawiajcie sobie ze TAK BYLO ale bylo inaczej.

ocenił(a) film na 9
mihle

Hmmm wydaje mi się, żejesteś ograniczony lub coś w tym rodzaju. Ciagle piszesz, że ten film to ściema, no dobra przyjmijmy takie założenie ale czy wtedy film dużo traci na swej autentyczności, jeśli tak to w niewielkim stopniu. Więc pajacu nie nazywaj innych lepiej znających się na kinie idiotami, bo tylko pokazujesz przez to swoją głupotę, dzięki której nie potrafisz docenić po prostu dobrego filmu jakim jest Lot 93.

ocenił(a) film na 1
Kilinski

Dobra pajacu ty sie lepiej znasz na dobrym kinie ?????? Niewydaje mi sie,a jezeli historia opowiedziana w tym filmie to sciema czego jestem pewien to co cie w tym filmie zainteresowalo?? gra aktorska ?? efekty?? co cie w tym filmie zainteresowalo jezeli historia jest wymyslona???????????????????????????????

ocenił(a) film na 9
mihle

Czy napisałem, że JA lepiej sie znam? Czytaj uważniej posty. A co mnie zainteresowało? Tak właśnie gra aktorska całkowicie nieznanych aktorów, muzyka Powella szczególnie w końcówce filmu która jest niesamowita pod względem emocjonalnym, w ogóle cała dramaturgia filmu pokazująca chaos w centrach dowodzenia oraz bohaterstwo pasażerów obdarte z patosu, co nie czesto zdarza sie w kinie amerykańskim. To teraz Ty mi przedstaw swoje argumenty dlaczego uwazasz, że film jest słaby oprócz tego, że historia jest wymyślona? Może podasz mi jakieś źródła na których opierasz swoje zdanie?

ocenił(a) film na 1
Kilinski

Tak wiec co prawda rezyser mogl niewiedziec ze ta historia niedo konca jest prawdziwa no ale gra aktrorska przyznaj byla slaba,do tego te komputerowe efekty tez mi zbytnio nieodpowiadaly.A zeby zrobic dobry dramat to niewystarczy tylko pomys

ocenił(a) film na 9
mihle

Niestety ale nie moge przyznać Ci racji co do słabej gry aktorskiej, która była b.dobra wg mnie, a zatrudnienie mało znanych aktorów dodało tylko wiarygodności historii. A efektów W Locie jest jak na lekarstwo, gdyż jest to film pozbawiony efekciarstwa, utrzymany w paradokumantalnym stylu. Tylko nadal nie niem dlaczego uwazasz, że jest to historia nieprawdziwa?

ocenił(a) film na 1
Kilinski

a Ty w nia wierzysz??

ocenił(a) film na 9
mihle

Wierzę.Może Ty w końcu powiesz dlaczego tak uważasz, że to nieprawda.

ocenił(a) film na 1
Kilinski

mnie jednak bardziej przekonuje dokument niewygodne fakty widziales???????????????????????

ocenił(a) film na 9
mihle

Nie widziałem tego dokumentu, lecz z chęcią bym go zobaczył.

Kilinski

Kurde ja też wierzę w spiskową teorię na temat zamachów 11/9, ale nie uważam że przez to film w jakimś stopniu traci.
Powiem więcej, ponieważ gdy ogląda się "Lot 93" i idzie się na niego z przekonaniem że za atakami stali Amerykanie,
to podczas seansu człowiek wtapia się w historię filmu i beznadziejnie zaczyna dopingować bohaterom wierząc w to że można zmienić bieg historii.
Po projekcji można sobie uświadomić jak ten film jest autentyczny, jaki prawdziwy mimo że mija się z niektórych poglądami. A poza tym filmweb to miejsce w którym oceniamy filmy, a nie dyskutujemy o tym czy historia przedstawiona w filmie wydarzyła sie naprawdę.

A dla Kilińskiego:
http://video.google.pl/videoplay?docid=2697480328346224247&q=Loose+Change+PL+sub titles

Ten dokument całkowicie zmienił mój pogląd na temat 11/9.
Pooglądasz, roześlij dalej. Osobiście nawróciłem już 3 osoby.

Pozdr.

rewolwerowiec

No widze że jest ktoś komu udało się założone przez USA klapki z oczu! Brawo! Też pisałem o tym dokumencie. Polecam też Tobie i innym dokument "911 in Plane Site" który prowadzi prezenter radiowy Dave VonKleist!

Też dużo wyjaśnia i stawia dużo pytań - jednak uważam że lepszy jest Niewygodne Fakty


Pozdrawiam wszystkich którzy nie dają sobie wciskać amerykańskiej propagandy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones