PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260187}

Lot 93

United 93
6,9 23 555
ocen
6,9 10 1 23555
7,5 12
ocen krytyków
Lot 93
powrót do forum filmu Lot 93

Film na prawdę dobry i bardzo realny... pokazanie zamachu na Wtc od strony pasażerów w samolocie i ich walki z zamachowcami i pogodzeniu się ze nadciągającą śmiercią ... ocena 8/10

przecin1_2

Zgadzam się z Tobą. Chociaż czasami wieje nudą, i wiemy co się za chwilę stanie, to jednak polecam go dla tych, którzy lubią "powietrzne" dramaty. Choć po takim filmie już nie chce się latać samolotami, to jednak ma on inne przesłanie. Ma wzbudzić wstręt i nienawiść do terrorystów i takie zadanie wykonuje.

ocenił(a) film na 8
przecin1_2

Popieram opinię. Dodatkowo dobrze ukazano chaos, brak komunikacji i natłok procedur w obsłudze lotów oraz wojsku, które uniemożliwiły jakąkolwiek reakcję na porwania. Wielki plus dla reżysera za obsadę pozbawioną gwiazd. Dzięki temu zabiegowi, bohaterowie filmu stają się bliżsi widzowi, pełniej przeżywamy ich tragedię.

przecin1_2

Zgadzam się w pełni. Oglądając sceny pożegnań ofiar zamachu z ich rodzinami po prostu się popłakałam. To co czuli wiedzieli tak naprawdę tylko oni, ale film doskonale to odzwierciedla.

Nadia_Nadia

jak można powiedzieć że doskonale odzwierciedla skoro nikt nie wie co tak naprawdę pasażerowie czuli w tym czasie... ale pewnie wy wiecie, byliście tam itd... tylko się nie przyznajecie że ocaleliście:)) ehh..

Pozdrawiam
Stefan

ocenił(a) film na 1
Stefan92

jak można twierdzić ze ten film jest dobry.....typowy amerykański film robiący z tego narodu bohaterów...narodu który od wielu lat nie walczył i nie wie co to prawdziwa wojna itp.... poza tym ten samolot najprawdopodobniej został zestrzelony. akcja przechwytywania dowolnego samolotu w dowolnym miejscu na terenie usa trwa około 10minut a samolot był w powietrzy przez ponad 30....

ocenił(a) film na 1
sszaki

najnudniejszy film jaki widziałem 1/10 przez cały film wieje nudą ,jedyny film na którym zasnąłem ,lubię filmy z przesłaniem , lubię filmy o uczuciach o miłości ale tutaj nic nie udało sie reżyserowi nic nic nie oglądajcie szkoda czasu

użytkownik usunięty
Stefan92

do Stefan92
aha czyli nie czuli przerażenia ,że zaraz zginą?!może wszyscy się śmiali ,cieszyli,wiwatowali ,bili brawo porywaczom?? ,,ale pewnie wy wiecie, byliście tam itd..."tam nie trzeba było być żeby wiedzieć,domyśleć się co czuli pasażerowie??no cóż jeśli uważasz ,że jak wspomniałam wcześniej balowali to masz do tego pełne prawo;p pozdrawiam:)
do sszaki:
myślisz ,że tylko w Ameryce robią filmy gdzie jest ich jeden z ich narodów bochaterem??zauważ ,że to stało się naprawdę i uszanuj to a z resztą zapewne jest to ,że jest jeszcze Europa w której też na pewno robią filmy w których jakieś Europejskie kraje robią z siebie bochaterów

Na Wikipedii tak napisali, więc to musi być prawda... (wink)

ocenił(a) film na 9
przecin1_2

Właśnie obejrzałam, jestem wstrząśnięta tym makabrycznym wydarzeniem i nadal pozostaję pod niesamowitym wrażeniem filmu, który bardzo mi się podobał. Świetna obsada, fabuła, napięcie, doskonałe w każdym calu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones