PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127846}

Lot Feniksa

Flight of the Phoenix
6,5 18 169
ocen
6,5 10 1 18169
Lot Feniksa
powrót do forum filmu Lot Feniksa

Odwiedzając różne sieci sklepów z filmową ofertą zawsze ten film zza wegła wyskakiwał i kusił bajecznie niską ceną.Za którymś razem stwierdziłęm że dosyć tego dobrego , wypożyczę go i zobaczę.
Wrażenia ?
Niestety film nie miał zaskakującej puenty (jak dla mnie).Nie będę zdradzał jak się kończy bo to po prostu niegrzeczne ale rozwinięcie fabuły bym widział nieco inaczej.W mojej opinii zabrakło tajemnicy , znaczy się poczatkowo nawet była ale się ... zmyła.
Urzekły mnie zdjęcia , niekiedy ciary przechodziły , efekty specjalnie zgrabnie wkomponowane w całość.Rezyser też się spisał , wszystko wybucha o właściwej godzinie , niekiedy montaż denerwuje.Aktorzy grają całkiem dobrze.Gdyby darować błędy logiczne (m.in. doświadczony pilot ładuje się w naprawde niewyobrażalną pustynną burzę) i zakończenie to wychodzi niezły film przygodowy pre LOST-owy.
Gdyby mnie kto pytał czy warto inwestować w niego kasę , odparłbym że wpierw nalezy go wypozyczyć.Do plusów dodam jeszcze śladową ilość przemocy i ciekawą muzykę.
Sumując : 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones