PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127846}

Lot Feniksa

Flight of the Phoenix
6,5 18 169
ocen
6,5 10 1 18169
Lot Feniksa
powrót do forum filmu Lot Feniksa

Bardzo dobra obsada i montaż niektórych scen j są warte obejrzenia. Postać Elliota wyróżnia się na tle innych. Reszta nie przyciąga zbytnio uwagi, w pewnych momentach film jest nudny i przewidywalny. Kolejny raz potwierdza, że remake są przeważnie gorsze od pierwowzorów. 6/10.

ocenił(a) film na 5
BTTOS

Ja na początku myślałem, że to będzie jakiś dramat psychologiczny o grupie ludzi, którzy aby przeżyć kradną, oszukują, mordują spiskują przeciwko sobie. A Elliot jawił się na początku jako postać może nawet nadprzyrodzona. Pojawił się na kompletnym zadupiu nie wiadomo skąd, zachowywał się inaczej niż reszta, chodził poubierany mimo upału. Ale okazało się, że to tylko taki mały Hitler, choć bardzo pomocny.

Mordechaj

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie musisz sie tym chwalić? współczuję ci...

ocenił(a) film na 5
BTTOS

Zgodzę się, ten film to średniak. Większość filmu skupia się wokół odbudowy samolotu na pustyni, spotykają ich przy tym różne przeciwności losu (burza, wypadki przy pracy itp) ale to nie zmienia faktu, że taka fabuła jest mało wciągająca.
Jak dla mnie 5, choć pewnie dał bym mniej gdyby nie całkiem fajna obsada. Choć rola Hugh Laurie jest tutaj również bez szału że tak powiem, Dennis Quaid też bez rewelacji ale tacy aktorzy przemawiają na korzyść tego filmu.
Może gdyby film był lepiej zrealizowany to dał bym 6/10.

mk34

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

BTTOS

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie musisz sie tym chwalić? współczuję ci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones