PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301486}

Love Sick - Niebezpieczne związki

Legaturi bolnavicioase
5,4 1 448
ocen
5,4 10 1 1448
Love Sick Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Love Sick - Niebezpieczne związki

Lubię takie filmy. Szokujace tematy, łamanie granic itp.
Polecono mi ten film już dosyć dawno, ale dopiero po dłuzszym czasie go dorwałem.
Niestety nic w tym filmie nie jest tkaie jak powinno. Nie wiem, czy to przez kraj, w którym ten film nakręcono, czy przez cos innego. Film jest niespójny, w sumie nie za bardzo wiadomo o co w tym wsyztskim chodzi. Głębia filmu została pokazana na pierwszym planie, przez co fabuła traci zupełnie na czytelności. A i głebia filmu nie ma zupełnego sensu i traci na znaczeniu bez fabuły. Wszystkie wątki kończą się tak samo szybko jak się zaczynają.
O wiele bardziej podobaja mi się inne odpowiedniki tego filmu - od trochę sztucznej "Szkoły uwodzenia" po "Marzycieli".
Jestem zniesmaczony tym, jak bardzo ten film jest nieudany.

antman

Zgadzam się z powyższym komentarzem. Też jestem rozczarowana tym filmem. Spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Wiele rzeczy pozostaje niejasnych, ale nie w taki sposób jaki czasem jest fajny tzn żeby widz trochę pogłówkował, tylko po prostu oglądamy i pytamy siebie "o co tu do cholery chodzi"?
Film jest słaby, niestety. 4/10 a i to za dużo.

styropian22

Uważam, że pytanie "o co tu do cholery chodzi?" jest pytaniem zbędnym, wszystko podane jak na tacy, ba, wszystko, a zarazem nic. Okropnie zawiodłam się na tym filmie. Głębia? Jaka głębia? I myślę, że to wcale nie jest spowodowane klimatem kraju, w jakim został nakręcony ten film. By nie być gołosłowną, wtrącę, że jestem absolutną przeciwniczką chorwackich tworów, jednak film "Miłe, martwe dziewczyny" (mocne 8/10) wywarł na mnie pozytywne wrażenie, więc precz z uprzedzeniami, a "Love Sick" jest po prostu gniotem. Widziałam wiele komentarzy, w których ów film jest porównywany do "Lata miłości" (5/10) - owszem. Utrzymany w podobnym tonie, ale (o dziwo!) dużo gorszy niż poprzednik. Nie polecam! (2/10)

użytkownik usunięty
antman

Cóż to znaczy, że w tym filmie nic nie jest takie jak powinno? Jakie niby być powinno? Istnieją jakieś ustalone i nienaruszalne kanony w tej materii? Poza tym ten film ani nie miał nikogo szokować, ani łamać żadnych granic. Ktoś cię zmylił, a ty mu uwioerzyłeś. Miłść lesbijska jest pokazana w sposób naturalny. To nie jest zresztą główny temat filmu. Nie wiem w jaki sposób oglądasz filmy i jaką głebię dostzregłeś w "Avatarze", któremu dałeś najwyższą ocenę, albo w serialu "Californication" (tu dopiero jest wielka głebia LOL), ale najwyraźniej filmu Giurgiu nie zrozumiałeś, więc niepotrzebnie się odezwałś w tym temacie. Wracaj do płycizn zza oceanu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones