PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1297}
7,2 25 702
oceny
7,2 10 1 25702
6,5 10
ocen krytyków
Love Story
powrót do forum filmu Love Story

Piękny, smutny, chwyta za serce, nie chcę żeby kiedykolwiek coś takiego mi się przydarzyło. Zamierzam za niedługo obejrzeć w całości, będąc już świadomym, co oglądam. Dwie sprawy, doczytałem się, iż główna postać męska została oparta o Tommy'ego Lee Jonesa (który zagrał w tym filmie, debiut) oraz Al Gore'a (który w trakcie tworzenia tej postaci - książka i film - miał około 20 lat, więc nie był chyba nikim znanym). Widocznie Erich miał szczęście poznać tych dwóch ludzi jeszcze zanim byli znani, ktoś wie więcej? I skoro postać została oparta to, czy też ta miłość przerwana chorobą jest częścią historii któregoś z nich? A po drugie tak sobie myślałem, że gdyby zrobić nową wersję (czego raczej nie chcę), to kto by zagrał główne role - oczywiście aktorzy podobni z wyglądu. Bo oczywiście trzeba dobrze zagrać, ale czasem określony wygląd też ma znaczenie, np. taka Sharon Stone nie miałaby szans zagrać głównej roli, jest zbyt przebojowa. Z wyglądu Ali McGraw (która w tym filmie jest zjawiskowa, jej urok jest niebywały) najbardziej pasuje ogólnie Jordana Brewster, ale rysami twarzy Isabel Lucas. Do roli O'Neala nikt mi na razie do głowy nie przychodzi.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

<łezka>

Chusteczkę?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

<łezka>

Tyś nawet nie szkodnik jest, tyś szczurek, robaczek taki.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Co dalej?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Dobre to jest, jedź dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones