PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7451}
3,7 1 586
ocen
3,7 10 1 1586
3,0 5
ocen krytyków
Lubię nietoperze
powrót do forum filmu Lubię nietoperze

Film uznany za jeden z najgorszych dokonań polskiej kinematografii lat 80. I słusznie. Główna bohaterka stara się przekonać psychiatrę, że jest wampirem....

I chociaż w programie TV widnieje dopis HORROR to jednak nie ma się czego bać. Film sie nie klei, a "wyleczenie" Izabeli z wampiryzmu.... ehh, szkoda gadać. Jedyny plus to dobra rola Marka Barbasiewicza, facet zachował twarz. Lubicie nietoperze?

mike_18

Tak naprawdę mało jest horrorów, które są straszne. :) Mało horroru w horrorze. ;)

Film faktycznie dosyć głupkowaty, ale ma fajny klimat.

Znam trzy dobre polskie filmy grozy: "Diabeł", "Wilczyca", "Medium". Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to polecam.

Najstraszniejszy polski horror to oczywiście "Szatan z siódmej klasy". :)

Nayt

Oglądałem Wilczycę... nie całą, bo mnie tak zanudził ten film, że nie zdołałem. Jeśli reszta też jest taka... to szkoda :(

ocenił(a) film na 10
ghost_buster

MNIE TEŻ NUDZIŁA "WILCZYCA", ALE JAKOŚ OBEJŻAŁEM DO KOŃCA. "POWRÓD WILCZYCY" JEST DOŚĆ LEPSZY.

POLECAM "DIABŁA" Z 1972r. OGLĄDNĄLEM GO W 4 CZĘŚCIACH CO PÓŁ GODZINY
WYŁANCZAJĄC PRZYNAJMNIEJ NA CHWILĘ, NIE DLATEGO, ŻE MNIE NUDZIŁ, ALE BUDZIŁ WE MNIE NIESMAK, ODRAZE A NAWET STRACH, CZEGO NIGDY NIE MIAŁEM OGLĄDAJĄC HORROR. MOŻNA BYĆ TYLKO DUMNYM, ŻE TO POLSKIE DZIEŁO.

"MEDIUM" TEŻ JEST ZNAKOMITY.

ocenił(a) film na 2
Lukasz7890

film fatalny, ale Walter całkiem ładniutka

Nayt

Ja oglądałem Medium, ale taki sobie, nie nazwałbym go również strasznym horrorem. Bardziej thrillerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones