PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34176}

Lucia i seks

Lucía y el sexo
7,0 4 515
ocen
7,0 10 1 4515
Lucia i seks
powrót do forum filmu Lucia i seks

Nie wiem co ludzie w nim widzą pisząc że to arcydzieło ale każdy ma inne kryteria, inne wartości, inną wrażliwość i inne postrzeganie świata, jak dla mnie zobaczyć można ale żeby się nim zachwycać to na pewno nie...Jeszcze słówko o sexie i nagości w filmie, jeżeli patrzeć pod tym kontem to na pewno nie jest źle, nie jest to może jakiś typowy erotyk bo czasami w zwykłych filmach więcej można zobaczyć ale ładne zgrabne kobiety to na pewno plus tego filmu, jedyny minus to nie wiedzieć czemu eksponowanie penisów i to w przybliżeniach co może budzić pewne kontrowersje tym bardziej że takich samych zbliżeń na kobiecą waginę praktycznie nie ma...

ocenił(a) film na 4
slobi

Początkowo doszedłem do wniosku, że nie widzę tego co pozostali. Natknąłem się na Twój post i teraz wiem, że nie jestem z tym sam. Piękne ciała, piękne krajobrazy i tyle; nie tego oczekuję od filmu, oczekuję interesującego scenariusza, wciągającej historii itp. Obraz mnie męczył i nudził, czasem irytował, bo muzyka i sposób gry był taki jakbym oglądał "Przeminęło z wiatrem". Przeminęło, ale w odróżnieniu od arcydzieła George;a Cukora po "Lucii.." w mojej pamięci nie zostanie nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones