PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 708
ocen
3,6 10 1 24708
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

Film oceniam na 6. Autorom filmu udało się wykonać swoją pracę bardzo dobrze. Rola
pierwszoplanowa zagrana perfekcyjnie. Niestety większość ludzi ocenia ten film nisko, ponieważ
jest on dla nich zbyt mocny.

ocenił(a) film na 6
24_10_2012

Zgadzam się w 100%.

24_10_2012

Jako student szkoły filmowej zastanawiam się, w jakim stopniu filmy nic nie wnoszące do życia. wyjątkowo nieestetyczne użekają ludzi tym co nowe. Więc jest to efekt efemeryczny, który już się wypala. Jak całe jednorazowe kino gore.

ocenił(a) film na 1
white_leopard

Zgadzam sie w 100%. Mimo, ze nie jestem studentka szkoly filmowej moge z cala pewnoscia powiedziec, ze ten film przekracza granice dobrego smaku. A rozne rzeczy juz widzialam. Ten film nie ma po prostu najmniejszego sensu ani nic nowego nie wnosi.

ocenił(a) film na 7
white_leopard

W tym wypadku może urzekać główna rola? Naprawdę byłam pod wrażeniem. Za to 4. Poza tym wtórne (po pierwszej cześci), nudnawe. Kilka dobrych scen zasługujących na uznanie.
Co w związku z tym, że jesteś studentem szkoły filmowej ? Gdybyś nim nie był nie zastanawiałbyś się nad tym? Obnoszenie się jest trochę śmieszne, równie dobrze można było zadać to pytanie, po prostu, bez wprowadzenia w tajniki swojej edukacji.
Uwierz mi ludzie bez matury nie raz główkują się nad tym samym co Ty ;)
Filmy urzekają tych, których mają urzec. Jak trafi produkcja na widza stworzonego dla siebie, gdzie znajdzie smaczki idealnie wpasowane w gust, to nawet nic nie wnoszące kino, może zdobyć grono adoratorów.

ocenił(a) film na 1
24_10_2012

nawet nie to ze przekracza granice smaku ale sama "fabula" - jej po prostu nie ma!!!, nisko ten film oceniaja ludzie normalni i inteligentni i wybacz 24_..itd i midni666 (z wami jest cos nie tak) ale ten film jest plytki a ty mylisz pojecia bo chyba nie wiesz co znaczy mocny film,ten na pewno do tej kategori nie nalezy.

ocenił(a) film na 10
moni_moni_fw

Nie zgodzę się. Nie jestem fanką filmów gore i generalnie omijam je szerokim łukiem. Obejrzałam ten film ze względu na głównego bohatera i nie żałuję. Uważam, że aktor grający pierwszoplanową postać jest genialny. Trzeba mieć łeb, zeby wykreować tak patologiczną, obrzydliwą, pozbawioną moralności, skrupułów (wszystkiego w sumie) postać! Fakt, ten film przekracza granice gustu, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu jak trudną rolę miał do odegrania. Dlatego też argument "nisko ten film oceniają ludzie normalni i inteligentni" całkowicie do mnie nie przemawia.

ocenił(a) film na 1
marionetka098

"Trzeba mieć łeb, zeby wykreować tak patologiczną, obrzydliwą, pozbawioną moralności, skrupułów.."- czyli sama sobie odpowiedzialas, jezeli wogole rozumiesz co mam na mysli.

ocenił(a) film na 7
24_10_2012

Dokładnie, film według mnie zasłużył na większe uznanie. Nastawiłem się na gniot, a dostałem jeden z lepszych horrorów ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones