PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 697
ocen
3,6 10 1 24697
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

Oceniłam ten film głównie dzięki Martinowi, którego postać została wykreowana wręcz idealnie. Mamy tu osobę bardzo tragiczną; molestowany przez ojca i nienawidzony przez matkę. Scena w której próbuje zabić go we śnie jest kapitalna. Cieszę się, że film był czarno biały, jakoś łatwiej oglądało mi się sceny z krwią i dodało to głównej postaci więcej tajemniczości no i oczywiście sam fakt, że Martin ani razu się nie odezwał.

Widziałam wiele horrorów ale ten jest chyba najbardziej porypany, co nie znaczy, że jest zły. Ciężko mi stwierdzić czy część pierwsza była lepsza, może lepsza pod tym względem że nie tak brutalna, jednak jedynka mnie śmieszyła pod wieloma względami np. grą aktorską.

Za tragizm głównej postaci daję 4 gwiazdki, za resztę jedną.

ocenił(a) film na 7
KamilkaPatrzy

Jak dla mnie film byl z sensem, ciekawie nakrecony (czarno bialy stworzyl dobry klimat). Rola Martina bardzo dobra. Jak ktos nie lubi takich filmow to moze nie ogladac. Byl mocno porabany i oblesny momentami, ale dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones