PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 697
ocen
3,6 10 1 24697
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

Tom Six już za sam pomysł nakręcenia pierwszej części powinien zostać ewaporowany.
Mam na myśli ewaporację według Orwella.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grzes2010

a co się czepiasz? jak napisałeś sam, to wolny kraj i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Mlox napisał najzwyczajniej na świecie jakie jest jego zdanie na temat twórczości Sixa, a Ty się czepiasz. Tobie również należy się ewaporacja, głupcze.

Grzes2010

Ewaporacja to - http://pl.wikipedia.org/wiki/Ewaporacja, poczytaj sobie :) i napisz jeszcze raz, co dokładnie chcesz mi odpowiedzieć na mojego posta, bo ja nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi. Masz 5 lat? bo, tak mi się wydaję, że dlatego podniecasz się na film o ludziach połączonych odbytem i ustami...

Mlox

Założę się, że nie jeden pięciolatek włada potężniejszym umysłem niż użytkownik sakuwbarakushow.
What up! <high five>

roland_13

ja wyczuwam, że on specjalnie ukrywa swoje zdolności i potęgę umysłową, ponieważ w trzeciej części "Ludzkiej stonogi" wystąpi w roli głównego scenarzysty razem z Tomem Sixem, tym samym prezentując nam po raz kolejny swoje nieprzeciętne umiejętności w pisaniu i tworzeniu tekstów ;)

<high five>
:)

Mlox

Uważasz, że powinno się ewaporować reżyserów z ciekawymi i kontrowersyjnymi pomysłami na film? Rozumiem...

ocenił(a) film na 1
30_05_2010

LECZ SIĘ!

ocenił(a) film na 10
Shatti

Hah uwązam że skierowano to do mnie..
roland_13 zgadza się 5 latek większym niżeli Ty gnido z podstawówki ! W ogóle mnie nie znasz, a skoro nie zrozumiałeś to znaczy że jesteś jak by to wyrazić.. zrozumiale,doniośle..Ah! TĘPY ? :) Może łagodnie to ująłem ale sam dopowiedz sobie konsensus :).Miałem się nie wcinać w tę rozmowę aby wam dopiec czy rozpętać jedynie tutaj większą kłótnię ale cóż pokusa okazała się zbyt wielka :)
No jeszcze jaki jestem ;p powiedzcie ;p Myślicie że mnie obrazicie tym ? Nooobsy z podstawówki :*

ocenił(a) film na 4
Grzes2010

Za to Ty może jesteś z gimnazjum? Masz w ogóle pojęcie czym jest "konsensus"? I kto tu jest pseudointeligentny gnido z przedszkola.

ocenił(a) film na 10
kondor82

Szkoła średnia skoro taki dociekliwy jesteś ;)
A owszem i wiem, a Twoje zdziwienie moze jedynie świadczyć o tym iż Ty nie wiesz ;]

Grzes2010

och, drogi sakuwbarakushow, widzę, że znaczenie słowa konsensus jest dla Ciebie nieco niezrozumiałe:P ale nie przejmuj się na naukę nigdy nie jest za późno... :) i umiejętność sprawnego tworzenia zdań wciąż u Ciebie kuleje, być może właśnie stąd bierze się moje niezrozumienie dla Ciebie i Twoich wypowiedzi.
sam też pierwszy zacząłeś kłótnię obrażając bezpodstawnie użytkownika Mlox i okazując kompletny brak szacunku dla czyjegoś zdania na temat sztuki filmowej (choć w wypadku twórczości Six'a pojęci "sztuka" jest nieco niewłaściwe)
i choć może Cię to zdziwi, podstawówkę mam daleko za sobą :)

Grzes2010

ja jedyne co mogę dodać to, że sakuwbarakushow rozpoczął obrażanie, gdyby w kulturalny i elokwentny sposób powiedział swoje zdanie na temat mojego postu, to nie byłoby tej całej dyskusji. Ja jestem studentem, ale jak widać nie wszyscy wiedzą, że o inteligencji człowieka nie świadczy jego wiek, ani wykształcenie.
A co do Ludzkiej stonogi, to ja rozumiem, że ktoś może lubić różne filmy, ale czy naprawdę nie można zrobić ciekawszych i mądrzejszych fabularnie filmów niż połączenie ludzi odbytem i jamą ustną?? co może się podobać w tak absurdalnych scenach? a jeszcze kręcenie drugiej i trzeciej części (filmweb pisał, że mają taką tworzyć) może świadczyć tylko i wyłączenie o tym, że ludzkiej głupoty nic nie przebije.

30_05_2010

30_05_2010 - jeżeli pomysł przyłączenia kogoś odbytu do czyjejś jamy ustnej uważasz za ciekawy pomysł to z całą pewnością jest to nieco dziwne...
coś tam bardzo złego się w Twojej głowie dzieje:P

roland_13

Jeśli podoba Ci się fabuła "Ludzkiej Stonogi" to wiedz, że coś się dzieje...

ocenił(a) film na 1
_ParaDoks_

Zgadzam się całkowicie. :'D Nie ma ucieczki od głupich* pomysłów ani głupich* ludzi.

*ten post nie ma na celu obrażanie konkretnych osób ani pomysłów, ale, LUDZIE(!), być fanem TEGO filmu to 'lekka' przesada!

użytkownik usunięty
30_05_2010

Zapewne tak uważa. Zapewne lubi też informować o tym społeczeństwo. Taka cecha osobnicza. Trzeba być tolerancyjnym ;)

Mlox

Długo szukałeś mądrego słowa, którego mógłbyś użyć zanim wpadłeś na ewaporację?;) Jak dla mnie 9/10 za pomysł, 2/10 za wykonanie. Dobrze że są jeszcze ludzie z chorą wyobraźnią, bo ciężko być dzisiaj oryginalnym.

ocenił(a) film na 2
blue_turk

zgadzam się-9/10 za pomysł i 2/10 za wykonanie-srednia ~6

ocenił(a) film na 2
androgenius

Zdecydowanie ktoś chciał zabłysnąć mądrym słowem ;) Też uważam, że pomysł ciekawy, ale wykonanie słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones