PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 697
ocen
3,6 10 1 24697
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

hehehe. Można się śmiać z tego filmu, ale większość ludzi którzy widzieli jedynkę, sięgną i po dwójkę.

ocenił(a) film na 1
goskos1

popieram w 100%

goskos1

Wolałbym żeby mnie skopali, skroili i zostawili wykrwawiającego się niż iść na dwójkę tego chorego filmu. Nawet jakby mi 200zł płacili za obejrzenie tej pomyłki i wyrażenie się nawet negatywnie (teraz wypowiadam się negatywnie z resztkami obrzydzenia po 1 i starczy traumy).

adrian_wozniak_1986

masz absolutną racje

goskos1

A ja obejrzę i zniesę. Chociaż jedynka jest największą obelgą dla kinematografii, obejrzę drugą część i trzecią jeśli będzie trzeba, żeby udowodnić, że zniosę WSZYSTKO w dziedzinie kina. Ale nie będzie to seans z przyjemnością =='

Sheisha

ma ktos link do sciagniecia tego hitu?

goskos1

ja obejrzę, bo mi się zwyczajnie jedynka podobała :]

ocenił(a) film na 10
kathrina357

Ja też obejrze bo 1 uważam za dobry film :)

użytkownik usunięty
goskos1

Pierwsza część była bardzo przyzwoicie nakręconym i ciekawym filmem a na pewno oryginalnym. :)

ocenił(a) film na 10

Bombowy pomysł jeden układ pokarmowy <3 sweetasnie <3 słit <3

goskos1

Ma byc 12 osób ponoć. Wczesniej chcieli polaczyc 9 osob, ale doszlo do nich, ze dziewiatka ludzi zlaczonych odbytami i ustami juz istnieje i nagrywa muzyke jako Slipknot.

ocenił(a) film na 10
tearofmankind

Ciekawe ile w 3 czesci bedzie chcial osob polaczyc :( , w ogole ta 12 osoba nie wiem czy sie odpowiednio naje :( zanim biegunka przejdzie przez 10 innych osob to ta kupka moze juz stracic swoje wartosci odzywcze :(

ocenił(a) film na 5
Andros_filmweb

Gdzie mogę to obejrzeć bo już wytrzymać nie mogę XDD

Andros_filmweb

SPOILER!

Podobno biegunka nie będzie przechodziła przez stonogę, tylko każdy komponent dostanie zastrzyk ze środkiem przeczyszczającym (???) i biegunka będzie tryskała razem z wymiotami pomiędzy szwami, z każdej strony. ;] Ponoć cała scena jest komiczna.

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

co ty pierdo***** je** psycholu zygac mi sie chce jak widze twoje komenty

ocenił(a) film na 3
tearofmankind

haha :D wygrałeś stary !

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones