PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 708
ocen
3,6 10 1 24708
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

3/4 filmu nudy (choć były momenty jak np. próba morderstwa mamusi co było całkiem dobre :)). Muszę przyznać że przy wtykaniu rurki do gardła i faszerowaniu "stonogę" fasolką bretońską nabrałem powietrza w usta :) ale już przy scenie prykania i zbiorowego kupkania się uśmiałem jak nigdy :D jedyna mocna scena to "wdepnięcie w pedał" i może fakt, że bochater przez cały film trzyma kupę w gaciach.... Film jest brudny w odróżnieniu do jedynki co jednak nic nie daje bo został pozbawiony kolorów... Film można obejrzeć dla postaci które w nim występują :) ale moim zdaniem strata czasu i jak główny bochater filmu (ludzką) stonogę mam w dupie. Koniec!

ocenił(a) film na 1
Bunny25

Film jest do dupy a z jego reżysera i reszty ekipy powinno się zrobić ludzką stonogę, szajs jakich mało

ocenił(a) film na 2
koko_szanel

koko_szanel : Jaka inteligentna wypowiedź. Trzymasz poziom. -.-

koko_szanel

To horror, on ma wywoływać obrzydzenie. Gdzieś już napisałem: horrory dzielą się na 2 rodzaje: działające na mózg i żołądek. Jak silnie działa na któroś z nich-jest udany. Jak śmieszy cię komedia aż do łez to też jest beznadziejny film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones