PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 708
ocen
3,6 10 1 24708
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

Widac tendencje zwyzkowa , dwojka jest duzo lepsza od jedynki .
Wyszla wogule kolorowa wersja? Ogladalem full w czerni i bieli , a film na tym traci .

ocenił(a) film na 6
DarkSquall

Według mnie właśnie nie traci, a zyskuje, i to naprawdę wiele. Czarno białe zdjęcia tylko nadają filmowi bardzo specyficzny i przede wszystkim chory klimat.
A akurat o klimat, widać, twórcy się postarali, chory doktorek nie wypowiedział tu żadnego słowa, a wypadł nadzwyczaj wiarygodnie. W drugiej połowie filmu słychać już (prawie) tylko błagalne jęki, rozpacz, i destrukcyjny śmiech doktora. Według mnie świetny patent, który nadaje przede wszystkim charakteru produkcji. Ja nawet byłem całkiem mile zaskoczony... Pomińmy debilną fabułę, film w miarę spełnił moje oczekiwania: Obrzydził, zniesmaczył w dosyć dużym stopniu, efekty gore-świetne, realizacja-niczego sobie, gra aktorów-zaskakująca, i przede wszystkim KLIMAT.

ocenił(a) film na 2
DarkSquall

Zgodzę się z GHX03, realizacja filmu w czerni i bieli dały potężny klimat. Gdyby był w kolorze, nie było by tego "brudu" jaki dała czerń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones