PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 697
ocen
3,6 10 1 24697
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

Spodziewałem się mocniejszego. Jednak patrzenie jak jeden drugiemu podaje sraczke
(nawet nie kupe) do ryja to już przegiecie...
Obydwa filmy oczywiście 1/10.

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

CO TAM SRACZKA!WYBIJANIE ZĘBÓW TO PRZEGIĘCIE:)

LeoMessi86

Może oglądałeś wersje z UK ? Ocenzurowali tam pół filmu podobno :P

ocenił(a) film na 10
mmaakkss

torrenty.org tam jest wersja bez cenzury

ocenił(a) film na 8
yuna23

na torrentach org tez jest nalozoan cenzura :) Niestety pare scen golym okiem wylapalem ze sa uciete :). Pozatym czytalem gdzies ze glowny bohater bedzie gwalcil od tylu osttnia osobe ze stonogi ;p oraz to ze owinola penisa jakims drutem. Tych scen takze nie bylo. I pare scen ucieli przy lapaniu ofiar :) np nie pokazali co zrobil temu dziadkowi ktory go przyprowadzil do tego pomieszczenia w ktorym wszystko sie dzialo. A takze te dwie kobietki ktore wracaly pijane :) duzo rzeczy nas niestety ominelo ;/

Juwen

Mam pytanie: mógłby mi ktoś dać link do tego filmu, gdyż szukam od dnia premiery i nigdzie nie mogę znaleźć. Nawet na torrentach tego już nie ma, więc prosiłbym o dokładny link do pliku. Będę wdzięczny :)

666jezus666

Wystarczy poszukac, w innym temacie podawalem wszystko.

ocenił(a) film na 8
4iXnS

Ja podawalem linka aby obejrzec w sieci ale wpis juz mam zablokowany. Jak chcesz sciagnac przez torrenty org to w google wpisz tytul filmu po angilelsku spacja torrenty org i wtedy wyskoczy. Dziwnym trafem po szukaniu bezposrednio przez torrenty org wyskakuje mi tylko czesc pierwsza. Na darkwarez juz pelno jest wersji do pobrania.

ocenił(a) film na 10
Juwen

Moze i uncut na torrenty,.org jest ale i tak jest mocny i jak bedzie wersja uncut to i tak nie obejrze mam dosc naprawde. Lubie extreme ale to jest juz totalna przesada ten film

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

Sprawdzalem, teraz na torrenty org i innych stronach ale nie ma wersji uncut i dlugo nie bedzie :) mam nadzieje ze m isie uda obejrzec :) a napewno musze obejrzec z napisami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones