PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542284}

Ludzka stonoga

The Human Centipede (First Sequence)
3,6 51 737
ocen
3,6 10 1 51737
3,0 7
ocen krytyków
Ludzka stonoga
powrót do forum filmu Ludzka stonoga

Daję mu 8, bo jak ktoś lubi być przeczołgany psychicznie, to ten film mu to w 200% zagwarantuje. Ja na pewno nie chcę widzieć cz. 2 i dziękuję za takie kino.
Ja do tej pory nie mogę dojść do siebie.... i nie lubię być w takim stanie.

ocenił(a) film na 2
Arruso

Miałem podobnie po seansie wiele miesięcy.

Arruso

Przeczołgany psychicznie xD dobre

Arruso

Ale "Srbski film " możesz zobaczyć

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Jeszcze trzyma mnie trauma po Stonodze, coś słyszałem o tym filmie, zaraz zobaczę zwiastuna .

Arruso

Ludzka stonoga to przy tym obyczajówka...zwiastun pewnie nie wiele mówi.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Dzięki. Masz rację, na zwiastunie nic szczególnego nie ma a recenzje mówią co innego.

Arruso

Musisz zobaczyć koniecznie.

Bokciu

Tylko po co? Życie jest wystarczająco brutalne. Jak ktoś chce oglądać morderstwa, to polecam filmiki o Państwie Islamskim.

ocenił(a) film na 1
Kubala_82

Moim zdaniem "Ludzka stonoga" jest milion razy gorszym i bardziej ryjącym mózg 'dziełem' od Srbskiego filmu także nie zaszkodzi :D

shaws

Nadal to lepsza historia miłosna niż "50 twarzy Greya" ;)

ocenił(a) film na 1
Kubala_82

Uważam, że akurat pomysł na 50 twarzy Greya nie należy do najgorszych, ale no niestety książka to kpina, a co za tym idzie film.

shaws

Myślę,że jest wręcz odwrotnie.....

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Każdy ma swoje zdanie :)

shaws

No ba....:)

Bokciu

Proszę Cię. ;D
Srpski film to mały pikuś. Takie filmy to ja połykam na śniadanie. :)

Ertix_Poke

Wiem...Twoje życia niewiele odbiega od tego ukazanego w filmie, najwidoczniej nie są Ci obce takie ekscesy stąd ta mała wrażliwość albo jej całkowity brak. :)

Bokciu

Wręcz przeciwnie. Jestem bardzo wrażliwy (przewrażliwiony wręcz), ale ten film jakoś mną nie wstrząsnął. Po prostu.
Zresztą.. ''film''. Trudno nazwać filmem dopiero ostatnie 40 minut w których dopiero coś się zaczyna dziać. Ten film mnie ani nie przeraził, ani nie zniechęcił do siebie. Zniesmaczył - owszem, ale żeby go zaraz polecać w ''najstraszniejszych'', to... to na mnie chyba to nie zadziałało.

ocenił(a) film na 7
Ertix_Poke

Srpski film jest o wiele śmieszniejszy od Ludzkiej stonogi. Jednak oba dzieła ambitne i zapadające w pamięć. Ludzka stonoga to najlepiej wydane półtory miliona euro w historii Holenderskiej kinematografii

ocenił(a) film na 2
Ertix_Poke

ej cwaniaro to jakie filmy sa straszne ? masz jakies wyczucie w ogole ? polec cos czy raczej jestes tylko kolejnym pustostanem rzucajacym slowa na wiatr

ocenił(a) film na 7
Arruso

jeśli ten film w sensie jedynka wywarła na tobie aż takie wrażenie to może rzeczywiście 2 nie oglądaj, gdzie wszytko już jest hardcorowe i pokazane dosadnie uu nawet za bardzo dosadnie.

slayer6

1 część stonogi jest najbardziej realistyczna i dosadna ,takie było założenie tego filmu. 2 część ludzkiej stonogi to bardziej mroczna i zarazem groteskowa rozprawa psychologiczna oparta na postaci głównego bohatera Martina i jego środowiska, sama ludzka stonoga w tym obrazie jest bardziej tłem i metaforą patologii społecznej, której naturalnym skutkiem i wytworem jest postać Martina. W tym kontekście film zachowuje dwupoziomowy charakter przekazu obrazu i tematu filmu.3 odsłona ludzkiej stonogi to generalnie najsłabszy finał tego cyklu, żenująca, wulgarna i makabryczna burleska z ambicjami nietrafionego manifestu o wymiarze społecznym i politycznym. Najlepsza 2 część ludzkiej stonogi to film godny polecenia widzom potrafiącym zachować dystans do oglądania kontrowersyjnego filmu z pożytkiem dla odbioru.

ocenił(a) film na 2
soulheart

jaki pożytek z ludzkiej stonogi 2 ? chcesz taką ?

ocenił(a) film na 3
Arruso

Obawiam się, że zachęciłeś mnie do obejrzenia ;/

ocenił(a) film na 6
Arruso

Słabą masz psyche, mnie nic a nic nie ruszył.

ocenił(a) film na 2
fandisneya

Raczej prostą jak budowa cepa jeśli kogokolwiek ten film rusza. Jest kretyński i nielogiczny a dialogi są tak krótkie i proste że bardziej przyprawiają o mdłości niż gówno przewodnie w tym filmie. Aktorzy są tak beznadziejni że się chce żeby się wszyscy powiesili. A psychopatę lepiej by zagrał gościu spod budki z piwem niż ten pseudo aktor. Oczywiście pomysł na sam film jest szokujący, ale wykonanie jest tragiczne i ludzi z przyzwoitym IQ raczej nie ruszy.

ocenił(a) film na 7
galcius

Wcale nie jest nielogiczny. To, że główny bohater - nomen omen wybitny specjalista zwariował i zachowuje się nielogicznie wcale nie świadczy o tym, że film jest nielogiczny :) Obejrzyj sobie dwójkę, tam psychopata jest trochę lepszy, jest parę świeżych pomysłów no ale nadal to sequel :) Jednak wierzę, że Ci się spodoba bo wykonanie już sporo lepsze

ocenił(a) film na 2
galcius

to znaczy gdybyś się znalazł w sytuacji bohaterek to by cię nie ruszyło bo iq przyzwoite ? spoko xd

ocenił(a) film na 2
Arruso

nie wiem co bardziej da się odzobaczyć czy ludzka stonoga czy serbski film. oba zryte, ale myślę, że serbski jest smieszniejszy, a noga stonoga to sam mrok

Arruso

Widzę, że dużo osób, które lubi ten film to psychopaci. Masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones