PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=383371}
5,5 17
ocen
5,5 10 1 17

Luen oi chor gor
powrót do forum filmu Luen oi chor gor

co za dno

ocenił(a) film na 2

Hongkongskie romansidlo dla tamtejszych nastolatek.
Kristy to ubierajaca sie na czarno dziewczyna pracujaca w sklepie z plytami, choc ma wieksze muzyczne ambicje. Pewnego dnia poznaje bogatego i przystojnego muzyka, ktory wyraznie sie nia interesuje. Ale zauwaza tez ze jej najblizszy kumpel, ktorego wprawdzie lubila ale zawsze uwazala za glupka czuje do niej cos wiecej niz tylko przyjazn...
Mnostwo drazniacych ucho piosenek.
Przed najnizsz ocena ratuje ten film tylko animacja do jednego z utworow - mroczna, troche w burtonowskim stylu.
Poza tym to nudy i przewidywalna koncowka.
Plus kilka dialogow o filmach (oczywiscie kryptoreklama produkcji Dennisa Law, ktory wyrezyserowal tego nieszczesnego roma)

-Grail-

Jestem całkiem innego zdania. Film będzie się podobał tym którzy dobrze znają tych aktorów i słuchają ich piosenek tak jak ja np. Od razu rozpoznają ich popularne kawałki, a to że ty nie lubisz canto-popu, to nie znaczy że dla innych będą "drażniące w ucho". Ja akurat znam te piosenki i film mi się podobał. Fakt że fabuły nie było, ale to nie to było najważniejsze. Nikt ci nie kazał oglądać żeby potem "polaczkować" i odradzać innym filmu.

ocenił(a) film na 6
Damar3478

Nie słuchałem wcześniej ich piosenek, ale myślę, że zacznę :) Film taki życiowy, także brak fabuły mi tu nie przeszkadzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones