PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128000}

Lunatyk

Boniface Somnambule
6,4 203
oceny
6,4 10 1 203
Lunatyk
powrót do forum filmu Lunatyk

A końcówka wręcz świetna- "rodzina na spacerze" i ten maluch w łóżeczku:) Kto lubi stare filmy- polecam:)

kinga709

powiedz mi - gdzie oglądałaś ten film? bardzo lubię Fernandela i Louisa de Funesa a nigdzie nie mogę zobaczyć starszych filmów z tymi aktorami. Fernandel - często puszczają tylko serię o Don Camillo a Louis to w ogóle od Koko z 1963 i nic wcześniejszego...

ocenił(a) film na 7
wojciech94

Najczęściej oglądam na:
filmmex ,cda, iptak
Pozdrawiam:)

kinga709

O man!!!! Co to za kanały ?? Pierwsze słyszę (ale pochodzę z małej miejscowości i to trochę chyba mnie usprawiedliwia...) A z takich bardziej popularnych stacji ??? :)

ocenił(a) film na 7
wojciech94

Filmmex jest bardzo popularny:) Jeszcze oglądam na youtube - przy niektórych filmach jest odsyłacz do iptak :) A cda też jest bardzo popularny:) Sprawdź :)

kinga709

aaa rozumiem - to kanały internetowe!! no to po ptakach... mój lapek grzeje sie już przy filmwebie a co dopiero odtwarzaniu filmów :(

ocenił(a) film na 7
wojciech94

Ostatnio dużo filmów z de Funesem leci na naszych kanałach TV typu 1, 2 Polsat, TVN, TVN7 :):)
Dziękuję za zaproszenie, jest mi bardzo miło:)

kinga709

Dzięki za przyjecie zaproszenia :) A co do filmów - masz racje ale zwróć uwagę że praktycznie cały czas puszczają na "naszych" kanałach te same filmy. Tak jak napisałem wcześniej ze starszych filmów Koko i nic wcześniejszego. Ale na przykład film "Jo" jest z 1971 a praktycznie w polskiej telewizji go jeszcze nie widziałem. Nie wiem dlaczego..., :(

ocenił(a) film na 7
wojciech94

Dlatego niektóre filmy można tylko obejrzeć w necie. Zauważyłam, że i tak nasza telewizja poprawiła się:) Coraz bardziej urozmaicają, puszczają czasem "perełki", których wcześniej nie było:)

kinga709

O.K. - jak znajdziesz coś ciekawego w TV - daj znać. Ja tez dam :) Dobranoc.

ocenił(a) film na 9
kinga709

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones