PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556429}

Lustra 2

Mirrors 2
5,3 16 300
ocen
5,3 10 1 16300
Lustra 2
powrót do forum filmu Lustra 2

4/10 za dwa pierwsze zabójstwa. Reszta była marna. Nie rozumiem dlaczego ta idio*ka chciała zabić ojca głównego bohatera skoro nigdzie nie jest powiedziane żeby miał z tym coś wspólnego? Do tego deb*lne teksty policjantów którzy wyglądają jakby ledwo skończyli podstawówkę wystarczająco zaniża ocenę filmu.

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

"dlaczego ta idio*ka chciała zabić ojca głównego bohatera"

zbyt bystry to ty nie jesteś, co? To była tylko groźba... Chodziło jej o to żeby nie odchodził z pracy i dalej próbował rozgryźć o co w tym wszystkicm chodzi...

dassq

A skąd TY niby wiesz? Bo moim zdaniem zabiłaby jego ojca i koleś by to odpuścił tym bardziej bo był tak słabą jednostką, że szkoda słów.

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

Skąd JA to mogę wiedzieć?... hmm... no cholera... niech no pomyślę... sam nie wiem... Ach! No jasne! Wiem to bo oglądałem ten film!

dassq

I to już świadczy o tym, że go zrozumiałeś? He nie pochlebiaj sobie.

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

yyy... Nie... Serio, chłopie... To nie jest film, który trzeba głębiej przemyśleć żeby zrozumieć co się dzieje...

Facet dzwoni do ojca i mówi mu, że odchodzi z pracy i zaraz potem ma wizję śmierci papy... Więc co robi? Pędzi na złamanie karku do domu tatusia, gdzie już zaczyna się przygotowanie do Luisiańskiej masakry kółkiem do pizzy i już w drzwiach drze się, że zmienił zdanie... I PATRZ! WOW! Tatuś zostaje, przy życiu... MH załapał o co chodziło, ja załapałem w czym rzecz i najprawdopodobniej 99% widzów... W tym również ty jak sądzę, z tą różnicą, że potrzebowałeś mocno łopatologicznego wyjaśnienia...

dassq

A skąd TY niby wiesz? Bo moim zdaniem zabiłaby jego ojca i koleś by to odpuścił tym bardziej bo był tak słabą jednostką, że szkoda słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones