PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun
ocenił(a) film na 1
bibunio89

a Musiał to aktor?:D

luckygirl23

A jest coś, czego pani nie krytykuje? Raczej ktoś?

ocenił(a) film na 1
RogerF

tak sa takie osoby i nie wiem skad to pytanie.Bo krytykuje tylko Jasia i macieja jak by pan nie zauwazyl jeszcze.

ocenił(a) film na 1
RogerF

i nawet pisalam kogo podziwiam ale widac jak pan uwaznie czyta fora :)

luckygirl23

Faktycznie, przypominam sobie - Nick Vujicic o ile mnie pamięć nie zawodzi. Ale na świecie jest jakieś 7 miliardów ludzi, warto dobrać kogoś do ekipy.

ocenił(a) film na 1
RogerF

Ilość nie idzie w parze z jakością kolego.
A tak przy okazji czas na szczerą odpowiedź, kim jest dla ciebie jaśko i musiał,że tak ich bronisz?
Chłopakiem/kolegą/mentorem(uczącym jak się dorobić na własnej głupocie)

Xzarr

Nie no, mogę pisać po raz kolejny, bo widzę, że najtrudniej uwierzyć w prawdziwą wersję - nigdy żadnego z nich nikogo nie poznałem! Po prostu nie lubię, jak ktoś bezpodstawnie oczernia innych.

ocenił(a) film na 1
RogerF

twoja wersja jesxxt prawdziwa a innych juz nie jest?Co ty czlowieku cpasz?

luckygirl23

Mówię o wersji "co ja mam wpólnego z ww. osobami" - radzę czytać uważnie i po raz kolejny nie wtykać nosa w nieswoją rozmowę.

ocenił(a) film na 1
RogerF

sam sie wtracasz w cudze rozmowy :)

ocenił(a) film na 1
RogerF

a tak w ogole to sam nie zrozumiales tego co napisal Xzarr :)

luckygirl23

Ty nie zrozumiałaś mojej odpowiedzi - na pytanie kim są, odpisałem, że żadnego z nich nie znam, więc nie ma określenia kolega / znajomy etc !

ocenił(a) film na 1
RogerF

a myslisz ze ja znam Nicka Vujcica osobiscie?Tak jak Ty podobno nie znasz Meli ale go podziwiasz tak ja podziwiam Nicka i tak jak napisales sa miliony innych osob ale nie bede ich wszystkich wymieniac:).Bo napisales ''warto dobrac kogos do ekipy'' czyli zrozumialam ze do Nicka vujcica:) ale tak jak napisal xzarr ilosc nie idzie w parze z jakoscia.

ocenił(a) film na 1
luckygirl23

nie odpowiedziales po prostu na pierwsza czesc wypowiedzi xzarra.

ocenił(a) film na 1
RogerF

nawet Pan nie wie co oznacza slowo''Amen'' :)Oznacza ''niech sie stanie'' wiec nie wiem w ogole po co uzywac slow ktorych znaczenia sie nie zna i nie maja nic wspolnego z tym co napisalam

luckygirl23

Mam dość kłótni z panią - faktycznie, tyle to znaczy. Ale niektórzy używają tego na ostateczne zakończenie sprawy. Oczywiście błędnie znaczeniowo, ale tak się używa (przynajmniej u mnie, pewnie u pani nie). Więc mam dość, mówię koniec i czekam na kolejny komentarz pod moim adresem, bo pewnie go sobie pani nie odpuści

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones