PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Bardziej by pasowało "Mój transformator - biegunem po kasę" tudzież "Biegiem po odszkodowanie".
Mam szczerą nadzieję,że film dużo nie zarobi bo robienie celebryty z kogoś kto wlazł do
transformatora mając 14!!! lat a potem jeszcze za to zgarnął kaskę i przeżył przygodę życia jest
śmiechu warte. A najbardziej mnie rozwala tekst "Historia jaśka jest natchnieniem dla innych
niepełnosprawnych,inspiracją!". Taaa już widzę jak ta baśń filmowa leczy sparaliżowanych a ludziom
na wózkach daję motywacje do życia.
Ech strach się śmiać.

ocenił(a) film na 1
Xzarr

dobrze napisane.Calkowicie sie z Toba zgadzam :)

luckygirl23

Zastanawiam się, co robi pani zawodowo prócz notorycznej krytyki tego filmu...

ocenił(a) film na 1
RogerF

a co to pana interesuje?Prosze sie zajac soba.

luckygirl23

Widzę, że nie odczytała pani mojej wypowiedzi poprawnie - kładłem nacisk głównie na krytykę, reszta miała być "ubarwiaczem", bo trzeba zadać sobie dużo trudu i śledzić wszystkie wątki by potakiwać tym krytykującym i krytykować tych podziwiających.

ocenił(a) film na 1
RogerF

jestes chory na prawde:/

ocenił(a) film na 1
RogerF

Czyżby jasiek mela zaprzągł wszystkich swoich znajomych by bronili tego "działa"?
Skoro dziewczyna krytykuje ten film to pewnie ma do tego powód.
Mnie też denerwuje robienie bohatera z ćwierć mózga który sam się załatwił w ten sposób a potem jeszcze na tym dorobił.

Xzarr

Czasem broni się kogoś dla zasady, a nie z jakichś niższych pobudek jak tu się insunuuje

Xzarr

Nie widziałeś jak daje motywacje, więc się nie wypowiadaj z taką drwiną.

RogerF

Korporacja Jaska Meli zadba o wysoką ocenę tego filmu, nie bój żaby.

ocenił(a) film na 7
Xzarr

Ludzie wy jestescie poj*bani nie rozumiecie jaką on walke stoczył z taką przeszkodą nie mając reki ani nogi ,jestescie gówno warci idoci az mi wstyd że mieszkam w takim samym kraju jak wy !! kasa wy smieszni jestescie sadze ze jan mela wolałby miec wszystkie konczyny niz kase ale ze wy tacy idioci to co mozecie o tym wiedziec

ocenił(a) film na 1
Papla199

Po pierwsze to trzymaj jęzor za zębami jeśli jedyne co potrafisz to rzucać się jak mały ratlerek.
A po drugie sobie sprawdź ile osób które ulegają wypadkowi przez własną głupotę dostaje godziwe odszkodowanie, całkiem niezłą dożywotnią rentę, przeżywa przygodę życia a potem kręcą o nim filmy i piszą książki.
Mam podziwiać ziomka który mając 14!!!!! lat zachowywał się jak jakby miał z 10 mniej?

ocenił(a) film na 7
Xzarr

Jak jestes taki mądry to idz i sam tak zrób będziesz miał sporo kasy le bedziesz miał mnóstwo operacji oraz nie bedziesz miał ręki i nogi

Xzarr

Właściwie to nieważne jest to w jaki sposób stał się niepełnosprawny. Każdy z nas robił głupie rzeczy nieświadomie w wieku 14 lat tylko, że niektórzy mieli więcej szczęścia i skończyli z kilkoma siniakami. Najważniejsze jest to, że się nie poddał i spełnił i spełnia swoje marzenia, kiedy inni potrafiliby tylko użalać się nad sobą. Zgadzam się, że twórcy nie do końca efektownie i efektywnie pokazali jego historię, ale nie możemy winić za to Jaśka Meli i ni oceniajmy go tylko na podstawie filmu. jak dla nie film, a raczej historia ukryta za nim niesie głębsze przesłanie dla każdego z nas niż wszystkie filmy o walczących Polakach i ciągły powrót do historii Polski, więc 'Mój biegun" jest też miłym odetchnięciem od następnej fali filmów zagorzałych reżyserów tworzących "filmy dla szkół".

mszatka

W niektorych krajach 14latkow sie wiesza za zabójstwa a ty tu zarzucasz ze sa nieswiadomi :D

ocenił(a) film na 1
Al_Bundy

Dokładnie, sytuacja w domu mnie zmusiła bym zostawał sam od 8 roku życia a jakoś nie urwałem sobie rąk i nie wybuchłem domu.
A co do jego "bohaterstwa" to po prostu tatuś meli wiedział do kogo zagadać by natrzepac trochę forsy i by wyciągnąć protezy (które powinien był sam sobie kupić za bajońską sumę jaką dostał za głupotę).
A tak na marginesie, ja tego kolesia oceniam nie na podstawie filmu, który ma w sobie tyle prawdy co najnowsze dzieło o wałęsie a na podstawie tego co się dowiedziałem na jego temat z innych źródeł.

Xzarr

To jestem ciekaw, co to za źródła, bo chyba w kanałach takie informacje rozpuszczają

Xzarr

I nie rozumiem związku z byciem samemu w domu - on w domu też sobie niczego nie zrobił!

ocenił(a) film na 1
RogerF

ma to wspolnego ze mimo tego ze byl sam a Mela mial rodzine to jednak sam sobie radzil i byl madrym dzieckiem:).mela mial rodzicow i w wieku 14 lat zrobil glupote.

luckygirl23

Weźcie się za krytykę tych, których głupota uderza w innych ludzi - są ludzie, którzy krzywdzą swoją głupotą innych, a Jasiek wam nic nie zrobił

Papla199

Jesli ktos jest tutaj idiota to wlasnie Jas Mela... To nie Ameryka lub Anglia żeby ludzie cenili akzdego idiote.. owszem - w Polsc ludzie nie maja zadnego pojecia o gospodarce, polityce, ekonomii.. jak na calym swiecie.. rzecz w tym ze to iz Polacy sa glupi to propaganda. Tu nie jestesmy az takimi kretynami zeby uznawać tak totalnego debila jak mela za bohatera.

Al_Bundy

Chyba ktoś inny jest tu 100% idiotą. Wejść na forum i pisać równolegle w 70 wątkach, że to idiota. Nie wiem, co ma ekonomia i gospodarka do całej filmowej historii, ale nawet nie chce poznawać tego toku myślenia.

ocenił(a) film na 1
RogerF

odezwal sie Pan ktory sam pisze we wszystkich watkach :) i tez o tym samym ze jaki to Mela jest wspanialy i cudowny :D.

luckygirl23

Ja chociaż nie skaczę z argumentu na argument, trzymam się tej samej linii obrony, a nie jadę od ekonomii, przez politykę i inne farmazony

ocenił(a) film na 1
luckygirl23

drugi raz nie powtórzę, bo szkoda mi czasu

ocenił(a) film na 1
RogerF

hehe dobrze ze zrozumiales o co chodzilo ze znakiem zapytania :)

luckygirl23

hehe, zrozumiałem

ocenił(a) film na 1
RogerF

no wlasnie ze nie :)

luckygirl23

Chyba poodpisuję na wszystkie pani posty za parę godzin, bo teraz widzę będzie post za post, a trochę szkoda mi niedzieli na walkę z wiatrakami

RogerF

Nie jestem idiotą

Al_Bundy

Nie widzę, żebym wymienił kogoś z imienia i nazwiska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones