PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Świetna obsada, idealna fabuła... Na prawdę, nie mogę się tego doczekać! Kto również niech się podpisze!

KoronkaxDD

Gejuchy i fanki Biebera lecace na Musiala. Tylko, zareczam.

upadIy_leming

Hahaha! Fakt, przecież nie można iść do kina tylko po to, żeby zobaczyć całą historię, wszyscy chodzą podziwiać aktorów! ... ehh

ocenił(a) film na 7
upadIy_leming

Jak ja nie znoszę takiego generalizowania. To takie smutne, kiedy jakiś człowiek ocenia cię negatywnie tylko dlatego, że chcesz obejrzeć jakiś film. Po prostu przykre.

Irma100

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

ocenił(a) film na 7
upadIy_leming

Żałosne. Po prostu żenujące.

upadIy_leming

Napisałam o obsadzie a wy swoje.. Po 1. Justin Bieber jest dla mnie zjebem i tyle po 2. Napisałam że obsada jest fajna ponieważ znam CAŁĄ obsadę nie tylko Musiała i nie oglądam filmów NIGDY ze względu na wygląd aktorów itp. Po prostu film wydaje mi się być o fajnej fabule i obsadzie (biorąc pod uwagę um. aktorskie), więc może być niezły.

ocenił(a) film na 10
KoronkaxDD

Jestem ciekawa filmu nie ze względu na musiała bo on nie jest jakimś idolem czy czymś tylko aktorem!

ocenił(a) film na 1
Truskaweczka_Pomaranczka

Musial aktorem? hehehe majac rodzicow ktorzy maja ukaldy tez bym byla ''aktorka'' :D

luckygirl23

Widzę, że idziemy po całości - założenie skrytykować wszystkich, zazdrościć wszystkim, każdy ma układy wciąż aktualne.
Życzę by któregoś dnia wstać przyjaźniej nastawionym do świata - straszne to musi być uczucie żyć wśród takich karierowiczów...

ocenił(a) film na 1
RogerF

Sthur ma ojca aktora ale ma talent a Musial?bez kometarza :D

luckygirl23

To musi być fatalne uczucie musieć wyżywać się za całe nieudane życie na filmwebie. Gdybym cośtam to bym mogła wszystko... Wszyscy mają owo "wszystko" bo na to zapracowali - radzę nie zazdrościć tylko brać się ostro do pracy!

ocenił(a) film na 1
RogerF

smieszy mnie takie twoje gadanie.Ja sie nie wyzywam tylko pisze prawde :).Tak jak Musial jest slabym aktorem tak samo historia Meli jest do niczego,wykreowana przez tv zostala tylko i wylacznie.

luckygirl23

Zaczyna mnie pani drażnić swoim ambiwalentnym stosunkiem - nie mówimy sobie po imieniu, więc chcąc mnie dalej denerwować, proszę chociaż używać formy grzecznościowej.
Chyba, że kultura jest pani obca.

ocenił(a) film na 1
RogerF

a co sie tak welmozny Pan denerwuje hehehehe.zna Pan Mele?jak nie to wiecej luzu zycze

luckygirl23

Niestety, jak przypuszczałem. Kultura już dawno umarła.

ocenił(a) film na 1
RogerF

czemu zmieniasz temat :D

luckygirl23

My nie mamy wspólnego tematu. Żyjemy w dwóch różnych światach i jestem z tego powodu szczęśliwy.

ocenił(a) film na 1
RogerF

bo NIE SLUCHASZ INNYCH LUDZI

luckygirl23

Ludzi słucham, a i owszem.

ocenił(a) film na 1
RogerF

nie sluchasz a jak juz to tylko tych ktorzy Panu klaszcza :D Rubik band hehehe

luckygirl23

To będzie mój ostatni post, bo wstyd mi, że rozmawiam z kimś, kto przebiera nóżkami doprowadzając innych do furii. Pani sposób wypowiadania się wystawia pani świadectwo. Niestety, długo brnąłem w tę chorą konwersację, ale choć do końca nie chwytałem się argumentów na miarę przedszkola.
Znając pani talent do "kontrargumentów" pojawi się zaraz coś z zakończeniem "hehe" na pozomie szkoły podstawowej, ale cóż - nie mogę odebrać pani tej satysfakcji, więc poczekam jeszcze na ripostę przed wylogowaniem :)

ocenił(a) film na 1
RogerF

nie innych tylko Pana doprowadzam do furii bo pewnie Mela to ktos z pana rodziny :D.Poza tym od kiedy to tylko uczniowie z szkoly podstawowej sie smieja?pan sie nigdy nie smial z swojego rowiesnika,osoby w swoim wieku?

luckygirl23

Proszę mi wierzyć, chciałbym mieć kogoś takiego jak On w rodzinie.
Śmiać się a podśmiechiwać to jest różnica, której pani najwyraźniej nie dostrzega.

ocenił(a) film na 1
RogerF

ja sie smieje a nie podsmiechuje

luckygirl23

Podbudowała mnie pani swoim postem w innym wątku, więc nie chcę znów się kłócić, wierzę więc na słowo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones