PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Z filmu wyszłam totalnie rozczarowana, gdzie jest "mój biegun"? Ano został na biegunie. Minuta na
końcu filmu to wszystko co mogłam zobaczyć w śnieżnej scenerii. Reżyser ze wspaniałej historii,
którą napisało życie zrobił bazę do brazylijskiej telenoweli. W połowie filmu zaczęłam ziewać z
nudów. Jaśka Melę podziwiam i cenie za to robi, natomiast film zupełnie nie oddał tragedii, która
wydarzyła się w tej rodzinie. Zrobiono kolejną produkcję dla gospodyń domowych, a mogło być
dramatycznie, niepokojąco i do przemyślenia...wyszło jak zwykle w polskim kinie. Szkoda,
zmarnowano fantastyczną historię.

ocenił(a) film na 1
agasally

w skrocie ''trudne sprawy'' ;)

luckygirl23

Widzę, że pani bez różnicy, jakie wady kto zauważa - czy kiepską stronę techniczną, czy nieporozumienie ekranizacji takiej historii. Ciekawe, że nagle "przerzuciła się" pani na inne minusy produkcji.

ocenił(a) film na 1
RogerF

no bez roznicy bo ta historia jest do kitu,tak po prostu

ocenił(a) film na 1
luckygirl23

nie ma czego sie w niej doszykiwac.Nawet na sile

luckygirl23

Tak po prostu to ja mogę powiedzieć, że wiele rzeczy jest do kitu. Ale fajnie, jak za tym idą wciąż te same argumenty, a nie popieranie różnych, często wykluczających się opinii byle tylko krytykować. Trochę stanowczości!

ocenił(a) film na 1
RogerF

a co ja niby nie jestem stanowca?Co pan bredzi

ocenił(a) film na 5
RogerF

Jasiu czy to ty?

ocenił(a) film na 1
Cuala_

twierdzi ze nie ale ja mysle ze to jakas zakochana w Nim nastolatka :)

luckygirl23

Hahaha! Fakt, założyłEM konto na filmwebie 4 lata temu jako mężczyzna, żeby w 2013 roku zaplanować zmasowany atak na "niewiernych" - dawno się tak nie ubawiłem.

Cuala_

??

ocenił(a) film na 5
RogerF

Pytam z czystej ciekawości. Mela to inteligentny chłopak i mam do niego spory szacuneczek a patrząc po wypowiedziach Tobie też nie brakuje piątej klepki. No i mało kto, poza kimś zaangażowanym w produkcje byłby w stanie tak dogłębnie tłumaczyć sens filmu i historię na której bazuje. ;)

Cuala_

Trochę się naczytałem o Jaśku i o samej historii - chciałem mieć własne zdanie. Fakt, może na wyrost bronię tutaj jego osoby i filmu, ale według mnie na to zasługuje :)

ocenił(a) film na 1
RogerF

naczytales sie fikcyjnej ksiazki i sie zauroczyles :).Smutne :(

luckygirl23

jak zwykle musisz zepsuć wszystko, co miłe - smutne jest to, że nie znasz granicy między obroną własnych wartości a atakiem czyichś. I sama o sobie wystawiasz świadectwo.

ocenił(a) film na 5
RogerF

nic tylko pozazdrościć Jaśkowi wiernego fana. :o)

Cuala_

:) Twojego szacunku również :))

ocenił(a) film na 7
luckygirl23

Niestety muszę się z tobą zgodzić:-( , choć filmowi dałem 7/10 tylko dla tego że cenię prawdziwego Jana Melę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones