PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Jestem pozytywnie zaskoczy tym filmem, gdyż spodziewałem się kolejnego polskiego gniota. Świetnie dobrani
aktorzy i prowadzenie kamery! sprawia że film ogląda się z przyjemnością. Ktoś słusznie zauważył, brakuje w filmie
ujęć z samej wyprawy, które mogłyby wyjść temu filmowi na "większy plus". Założę się że niektórym osobom o
miękkim sercu popłyną łzy podczas oglądania:-)
Czy obejrzałbym ten film jeszcze raz? Raczej tak.
Moja ocena: 6,5/10 - bo film ma parę niedoróbek
PS: Według mnie najlepszy film z grona filmów wyróżnionych w tej samej klasy tj: Bokser, Nad życie. Ludzie
podniecają się tymi dwoma filmami a tak naprawdę to bardzo słabe filmy w porównaniu do "Mojego bieguna".
Powiedzmy sobie prawdę, Bokser tak naprawdę to bardzo słaby film i większość osób dało mu wyższą ocenę tylko i
wyłącznie za soundtrack.

ocenił(a) film na 9
noworosyjsk

Nie mogę zrozumieć dlaczego wiele osób pisze cyt."spodziewałem się kolejnego polskiego gniota".Jest mnóstwo bardzo dobrych polskich filmów,niektóre są o wiele lepsze niż amerykańskie,także nigdy nie zrozumiem tej krytyki do tego co polskie i co po polsku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones