PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Czy Was też drażniła muzyka w filmie? Zupełnie nie podbijała napięcia w momentach dramatycznych,
odczułem wręcz odwrotne działanie. Tragiczne wydarzenia w szpitalu z wesołą muszyczką.

ocenił(a) film na 5
sprajt2

Zgadzam się ktokolwiek odpowiadał za muzykę w tym filmie nie zrobił za dobrej roboty

ocenił(a) film na 7
sprajt2

ogladalem fil wczoraj to samo pomyslalem , nawet pomyslalem co to za muzyka ? jak w jakims szkockim filmie historycznym

sprajt2

popieram, muzyka beznadziejna.

hadilo

a mnie sie muzyka pospieszalskiego bardzo podobała:) . jak widac odczucia mogą być różne. :)

ocenił(a) film na 7
sprajt2

Uważam tak samo, muzyka psuje film.

sprajt2

Faktycznie, muzyka jest w tym filmie okropna.

sprajt2

w ogóle to muzyka jest uderzajaco podobna do muzyki z filmu "nad życie"

ocenił(a) film na 6
sprajt2

Podczas oglądania filmu pomyślałam o tym samym. Na dodatek niektóre piosenki się powtarzały. Jak dla mnie to jest "trochę" denerwujące, biorąc pod uwagę ile stworzono piosenek, które mogłyby się nadać do tego filmu. Zresztą czasem wystarczy tylko fortepian, by stworzyć ponury lub smutny nastrój.

ocenił(a) film na 7
sprajt2

Zgadzam się, muzyka psuje cały film który wg mnie nie jest złym filmem. Moja ocena to 7/10, liczyłem na lepsze zakończenie, mogli pociągnąć dalej wątek jak wyrusza na Biegun ale wiadomo, wszystko kasa. Widziałem wypowiedzi aktorów, ten film mógłby być lepszy gdyby nie niski budżet. Mówi się trudno, film na pewno jest godny polecenia.

ocenił(a) film na 7
sprajt2

Mnie również drażniła. Twórca muzyki chyba zapomniał do czego ma ją komponować, przez co bardzo nie pasowała.

ocenił(a) film na 6
sprajt2

Najbardziej mi przeszkadzała w scenie, w której ojciec wnosił Piotrka do szpitala.

ocenił(a) film na 3
o_t

Koszmarna to mało powiedziane!
W najważniejszych scenach dramatycznych(!), nie było w niej żadnych emocji, podniosłości, nie podkreślała ona tragicznych chwil, między innymi takich, o których wspominasz.
Tania, tandetna, szczerze powiedziawszy radosna(????), zupełnie nie pasująca do zaistniałej sytuacji.
Kompozytor powinien dostać zakaz tworzenia muzyki, przynajmniej do tego rodzaju kina.

ocenił(a) film na 7
sprajt2

miałam to samo odczucie, muza do bani

sprajt2

W pełni się zgadzam! Gdybym miała film z napisami to wyłączyłabym dźwięk najlepiej. :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones