PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Pytanie dla tych co wiedzieli

użytkownik usunięty

Czy film epatuje smutkiem, przygnebieniem czy powoduje depresyjne odczucia itp czy ma
pozytywne przeslanie, pokazuje pozytywne aspekty zycia, daje motywacje? Prosze o szybka odp

ocenił(a) film na 4

Ten film należy ewidentnie do kategorii "SMUT". Jakość zdjęć bardzo dobra, całość nieźle złożone, ale dialogi i cała historia fatalna. W 2 minuty po rozpoczęciu od razu wchodzimy w strefę zamartwiania: "Boże, dlaczego my?" i tak jest już do końca. W chwili, gdy mógłby się jakoś rozkręcić i chociaż uratować na koniec niestety jest zakończenie. Podsumowując: słaby film. Mało tego - jeśli ktoś chce zafundować sobotnią rozrywkę to ewidentnie niech szuka czegoś innego.

użytkownik usunięty
IVojtasI

dzieki za odp

Faktycznie, nie jest to mistrzostwo produkcji, ale nie można też twierdzić, że nie ma ostatecznie optymistycznego przesłania. Bądź co bądź, ciężko z takiej historii zrobić 90 min rozrywki, ale na końcu mamy dowód, że ciężka praca prowadzi do sukcesu. Więc myślę, że mimo wszystko warto zaryzykować i wyrobić sobie własną opinię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones