PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

Warto isc na ten film?

użytkownik usunięty

We wtorek mam planowane wyjscie do kina na owy film ze szkoly. Lacznie bardzo duzo ludzi, a
dodam, ze chodze do gimbazjum wiec nie wiem jak to tam bedzie z odbiorem. Ale wydaje mi sie, ze
wiekszosc ludzi, ktora ide jest ogarnieta i obejdzie sie bez wzdychania na temat pana Musiala. No,
ale jednak... Warto isc czy jednak sobie odpuscic i obejrzec samemu?

Według mnie warto - Musiał tak naprawdę nie jest sam w sobie gwiazdą w tym filmie, Magda Walach czy Bartłomiej Topa prezentują swoje postacie naprawdę dobrze. Film jest tak naprawdę o nastolatku, więc jak najbardziej powinien być łatwy do odebrania. I daje do myślenia.

Ale za chwilę pojawi się tu milion osób, które powiedzą, że bez sensu, bo nabijesz tylko kasę TVNowi i Jaśkowi, bo on to tylko dla pieniędzy robi. Więc moja rada - myśl po swojemu. Idź na film i nie uczestnicz w tym cyrku, który tu się za chwilę rozegra...

ocenił(a) film na 2

Szczerze i obiektywnie powiem Ci, że ten film warto sobie w ogóle odpuścić.
Materiał na film po prostu świetny. Ta historia pokazana na ekranie powinna wciągać i poruszać jednak jest zupełnie odwrotnie. Film jest straszny, wyjątkowo nudny i 'drewniany'. Szkoda na niego czasu.

deserving

Bez przesady, nie jest taki zły. Podczas sceny na plaży naprawdę się wzruszyłem, co prawda, kilku rzeczy zabrakło, tak jak późniejszych relacji Jaśka z kolegami, bo cały film skupia się praktycznie tylko na relacjach ojca z synem, i zabrakło mi relacji ojca z jego ojcem: po prostu mówią że go znienawidził i tyle. Największym minusem jest to, że odniosłem wrażenie, że to nie Jasiek jest głównym bohaterem, tylko jego ojciec. Ale ogólnie podobał mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones