PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596286}
6,2 25 173
oceny
6,2 10 1 25173
3,2 8
ocen krytyków
Mój biegun
powrót do forum filmu Mój biegun

wczoraj wreszcie udało mi się pójść na film, na który czekałam już od roku i.. jestem strasznie
zawiedziona. myślałam, że będę ryczec co chwilę a tu nic. w dodatku jakość była okropna. z racji
tego, że siedzialam blisko ekranu (cała sala była zajęta) widziałam 'śnieżenie', które strasznie mnie
denerwowało. gdyby tego było mało bardzo denerwował mnie gra Musiała, nie wyrażająca
zbytnich emocji, wydawał się sztuczny.
Naprawdę wiele oczekiwałam po tym filmie, myślałam że wbije mnie w fotel a stało się zupełnie
co innego. miałam jakiś niedosyt. żałuję, że na niego poszłam. lepiej było pójść na Wałęsę.

ocenił(a) film na 1
a_walk_to_remember_

zaraz rogerf napisze ze sie mylisz bo to swietny film buhahaha :)

luckygirl23

Żenujące... dobrze pani wie, dlaczego tyle piszę i nijak się to ma do samego filmu.

ocenił(a) film na 1
RogerF

no wlasnie nie wiem nadal kim dla ciebie jest mela :)

luckygirl23

Odpowiedziałem w innym wątku, nie zaczynajmy tego samego tutaj (napisałem tam, że nikim bliskim, po prostu bronię każdego, kto WEDŁUG MNIE na to zasługuje)

ocenił(a) film na 5
luckygirl23

z tego co zdążyłam przeczytać RogerF nie broni filmu, ale Jaśka więc nie rozumiem dlaczego ta wrogość do niego..
ja skomentowałam tylko i wyłącznie film, który był po prostu źle nakręcony. beznadziejny reżyser, montaż, aktorzy? a może wszystko to na raz. bo historia opowiedziana i filmie oraz sam Jasiek jest niesamowity, a twierdzenie, że sam sobie jest winny kalectwa jest.. po prostu chore. fakt, może niepotrzebnie wszedł do tego transformatora, ale to był nastolatek, który popełnia błędy. było minęło, nie oceniam tego wybryku. oceniam film. bo jeśli miałabym ocenić osobę czyli Melę dałabym 10, za samą pogodę ducha i siłę jaką posiada.

ocenił(a) film na 1
a_walk_to_remember_

brak mi slow...:/ wiec lepiej zamilkne bo nie chce sie denerwowac

a_walk_to_remember_

lubię to! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones